gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

"Yetenek Sizsiniz Çılgınlar" Cumartesi Akşamı Ekranlarda!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

yetenek sizsiniz çılgınlar, yetenek sizsiniz, yetenek sizsiniz 2014
    Sevgili melekler, geçtiğimiz hafta sona eren Yetenek Sizsiniz yarışmasının ardından bu haftasonu cumartesi akşamı Yetenek Sizsiniz Çılgınlar ekranlarda olacak. Yetenek Sizsiniz Çılgınlar adıyla cumartesi akşamı ekrana gelecek olan programda daha önce seyrettiğimiz çılgın yarışmacıları tekrar izleyeceğiz..

yetenek-sizsiniz.jpg

"Yetenek Sizsiniz Çılgınlar" Cumartesi Akşamı Ekranlarda! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Akşam

Akşam

Sabah görmenin zıddı ile tabir edilir. Ortalığa akşam karanlığının çökmesi sıkıntı ve kasvete, Akşam (yatsı) vakti yalan söylemeye, hile yapmaya, anarşi çıkarmaya, sonu belli olmayan bir iş yapmaya delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Karanlık, Sabah.)Rüyada akşam olduğunu gören bir kimsenin hayatında bir değişiklik olacağı, bulunduğu yerden uzaklaşarak yeni bir kente ve hatta memlekete...
  2. Yaprak Dökümü Bu Akşam Ekranlara Veda Ediyor

Yaprak Dökümü Bu Akşam Ekranlara Veda Ediyor

Yıllardır büyük zevkle izlediğimiz her hafta ne olucak diye sabırsızlıkla bekleğimiz Yaprak Dökümü dizisi bu akşam ekranlara veda ediyor kızlar...174.bölümün sonunda bakalım neler olacak:tik: Büyük gün! Reşat Nuri Güntekin’in ölümsüz eserinden uyarlanan ‘Yaprak Dökümü’nde son buluşma. 174 bölümlük büyük serüven bu gece muhteşem bir finalle sona eriyor. ‘Bir babanın evlatlarına...
  3. Bir Çocuk Sevdim Bu Akşam Ekranlarda

Bir Çocuk Sevdim Bu Akşam Ekranlarda

bir çocuk sevdim dizisi oyuncuları konusu nezaman başlıyor kimler oynuyor resimleri hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Yeni yayın döneminin başlamasıyla yeni diziler birer birer seyirciyle buluşmaya başladı...Bu akşam Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan Bir Çocuk Sevdim dizisininin konusunu ve oyuncu kadrosunu daha önceki yazılarımızda sizlerle paylaşmıştık...
  4. Akşam Resmi, Akşam Resimleri

Akşam Resmi, Akşam Resimleri

Akşam Resmi, Akşam Resimleri Selam kızlar sizden akşam resimleri yani akşam manzaralı resimleri paylaşmanızı rica ediyorum.
  5. Galip Derviş Bu Akşam Ekranlara Geliyor!

Galip Derviş Bu Akşam Ekranlara Geliyor!

Bu konu; Galip Derviş Bu Akşam Ekranlara Geliyor haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bu akşam ekranlara yepyeni bir polisiye komedi dizisi geliyor; Galip Derviş. Başrolünnde Engin Günaydın'ın oynayacağı dizi herpimizi kahklahaya boğacak gibi görünüyor. Kanal D’nin yeni bombası “Galip Derviş”, ilk bölümüyle bu akşam ekranda... Altın Küre ve Emmy ödüllü “Monk” dizisinden...

Sayfayı Paylaş