gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Yetenek Sizsiniz Sefa'nın Hayali Yarın Gerçekleşiyor.

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Büyük ödülü Yetenek Sizsiniz yarışmasında toparlayan, üç beş gün tv lerde Saba Tümerde vs çıktıktan sonra Balonu söndümü denilen Sefanın en büyük hayalinin Diva ile birlikte bir proğramda yada sahnede olmak olduğu ortaya çıkınca, Diva'da Yani Bülent Ersoy Hanımefendi'de buna seyirci kalamamış. :D:D [​IMG] Ve benim Dünyaaaaaa Güzeli Meleklerim İzmirdeki arkadaşlarınıza duyurun. Perşembe günü bu perşembe yani 18/08/2011 de birlikte sahne alıyorlar. Sadmininiz kurrrrban olsun size :D:D:D Benim Dinyaaaaaa Güzellerim :D:D:D

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    hahahha karşılaşmışlardı magazinde görmüştüm demek çok seviyorr tek hayali divayla aynı sahneyi paylaşmaksa diyecek söz yok bıravaaaaa :D

Yetenek Sizsiniz Sefa'nın Hayali Yarın Gerçekleşiyor. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. GAP hayali gerçekleşiyor

GAP hayali gerçekleşiyor

TOBB Konfeksiyon ve Hazır Giyim Meclisi Başkanı Umut Oran, GAP İdaresinin deneyimleri ışığında belirlenecek olan sektörler için vergi muafiyet ve indirimlerinin devreye konulması gerektiğini bildirdi. Oran, GAP Bölgesinin, rüyaların gerçekleştirilebileceği, yatırım için her şeyiyle batılı sanayicileri kucaklamaya hazır bekleyen ve sosyal sorumlulukların gerçekleştirilebileceği en uygun bölge...
  2. Sizin Telepati Yeteneğiniz Var Mı?

Sizin Telepati Yeteneğiniz Var Mı?

telepati ile aşık etme düşünce gücüyle aşık etmek düşünce gücü ile etme gücüyle aşk gücü aşk Mırıldandığınız şarkı radyoda çalınmaya başlarsa, aklınıza gelen kişiyle yolda karşılaşırsanız veya canınızın çektiği meyveyi arkadaşınız getiriyorsa siz bir telepatsınız demektir. - Telepati, kişiler arasında bir fikir ya...
  3. sizin şikayet ettiğiniz hayat, başkalarının hayalidir!!

sizin şikayet ettiğiniz hayat, başkalarının hayalidir!!

şikayet ettiğiniz yaşamınız bir başkasının hayalidir sizin şikayetçi olduğunuz hayat başkalarının hayalidir sizin şikayetçi olduğunuz hayatbaşkalarının Arkadaşlar şu resmi görünce inanın kendimi tutamadım.. Gerçekleri unutuyoruz zaman zaman.. Yediğimiz ekmeğe bile şükretmemiz lazım.. Ayağımızın elimizin kıymetini illa kaybedincemi anlayacağız.. Şükretmemiz Lazım... Herşeyimiz tam. Mutlu...
  4. Yetenek Sizsiniz Aref Ghafouri

Yetenek Sizsiniz Aref Ghafouri

aref ghafouri aref ghafouri geyikleri yetenek sizsiniz resimleri kimdir geyikleri İnanılmaz bir yarışma çıkardı büyük ihtimal ilede birinci yada ikinci olacak Aref, Acunun Hülyanın ve Ali Tarhanın resmen ağzı açıkta kaldı arkadaşlarım. Ben bile ekran başında bi acayip oldum nasıl olur diye. Peki kim bu Aref, İran vatandaşı aref ghafouri şu anda türkiyede bulunuyor. Bir kaç sitede...
  5. Nurullah Selim yetenek Sizsiniz

Nurullah Selim yetenek Sizsiniz

Merhaba Sevgili Melek'ler... Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin 2. turunda komik danslarıyla herkesin beğenisini toplayan Nurullah Selim'e yer veriyoruz bu konumuzda. Yetenek sizsiniz Türkiye'de en çok konuşulan isim Nurullah Selim oldu. Çok saf ve efendi tavrı ile Nurullah Selim herkesin gönlünü kazandı. Dans konusunda çok yetenekli bulunmasa da Nurullah Selim komik dans gösterisi herkesi...

Sayfayı Paylaş