gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Yetenek Sizsiniz'in Birincisi Sefa Doğanay Oldu

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

yetenek sizsiniz türkiye sena doğanay hürrem taklidi yetenek sizsiniz türkiye sena doğanay hürrem sultan taklidi sefadan sefanın sefanın takliti Uzun bir maratondan sonra Yetenek Sizsiniz yarışması dün akşam sonlandı ve yarışmanın birincisi Sefa Doğanay oldu... Ve bana göre birinciliği haketti...

Sefa Doğanay Yetenek Sizsiniz finalinde 1. oldu. Yetenek Sizsiniz Türkiye Sena Doğanay taklit gösterisi gülmekten yerlere yatırdı. Show TV'de yayınlanan Yetenek Sizsiniz Türkiye final programında taklit yeteneğini konuşturan Sena Doğanay, internette en çok izlenen video oldu.

Önceki programlarda Yıldız Tilbe, Nihat Doğan, Seda Sayan ve Bülent Ersoy gibi isimleri taklit eden Sefa Doğanay, 6. yarı finalde Metin Akpınar, Metin Akpınar, Soner Sarıkabadayı, Burhan Altın**** Ramiz Dayı, Zeki Müren gibi isimleri taklit etti. Yetenek Sizsiniz programının Pazar günkü bölümünde yayınlanan Sefa Doğanay taklit yeteneği, milyonlarca kişiyi kahkahalara boğdu.

Yetenek Sizsiniz Türkiye final gününe Sefa Doğanay taklit şovu damgasını vurdu. Milyonlarca izleyicinin şovunu merakla beklediği Sena Doğanay, Yetenek Sizsiniz Türkiye programını seyredenleri gülme krizine soktu.

Hürrem Hatun'dan Engin Günaydın'ın Avrupa Yakası'ndaki Burhan Altıntop tiplemesine kadar birçok ünlü ismi taklit eden Sefa Doğanay, yarışma sonunda jüri ve izleyicilerden tam not aldı.

Yetenek Sizsiniz Türkiye Sefa Doğanay taklit gösterisi Pazar akşamı yayınlanan bölümünde jüri üyeleri dahil herkesi gülme krizine soktu. Hülya Avşar'ın kendinden geçtiği gösteri de, Acun Ilıcalı ve Ali Taran da kahkahalarının önüne geçemedi.
    Küçük Emrah ve Burhan Altıntop karşılaşma anının taklit edilmesi Yetenek Sizsiniz Türkiye'yi salonda izleyen yüzlerce kişi tarafından alkış yağmuruna tutuldu.

Sefa Doğanay taklit gösterileri internetin de en çok aranan videoları haline geldi. Doğanay'ın daha önceki programlarda Yıldız Tilbe, Nihat Doğan, Seda Sayan, Gönül Yazar ve Bülent Ersoy gibi isimleri taklit etmesi, Doğanay'ın internette fenomen olmasını sağlamıştı. Yetenek Sizsiniz'in 6 Marttaki 6. yarıfinalinde de Metin Akpınar, Sezen Aksu, Zeki Müren, Ramiz Dayı, Burhan Altıntop gibi isimleri taklit etmesi, Doğanay'ı yine internetin en çok arananı haline getirdi.

2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    sefada güzeldi ama ben en çok arefi beğenmiştim. gerçekten müthişti yaaaa :D:D ama sefayada haksızlık etmeyelim gerçekten yetenekli çocuk. hakkıyla kazandı tebrikler sefa :D:D ama benim favorim arefti :seker:

3. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    aref ya da sefa olmalıydı ikiside hakediyordu zaten. Sevindim ben ama aref de gözbebeğemmm :D:D

4. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    sefa çıktığı zaman bi an gözümü alamadım ekrandan o ne komik yaaa yıldız tilbe bülent ersoy nihat doğan fatih terim özellikle burhanı süper benzetti yaaaa bayıldım vallah hahaha

5. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    Sefaa çok iyidi ve yeteneğiyle hak etti :D:D

6. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    Yetenek Sizsiniz Türkiye..
    Acunun başarıyla devam ettirdiği bi süreçti. Ve herşeyin sonucu gibi bununda bir finali vardı.
    Finalde gerçekten başarılı 2 yarışmacı kaldı. Aref ve sefa..
    İkiside alanına göre gerçekten cok güzeldi.
    ama bana göre aref daha farklıydı. E malum Türkiyede pek öyle şeyleri gerçekten yakışarak yapan yok :)
    Evet, sefada başarılıydı ama Aref kadar büyülü değildi..
    Yinede Tebrik etmek lazım :):)

' Bi an düşündüm, Aref birinci olmazsa kesin sefayı yok eder'
    hahaha

7. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    Bende arefin sonucu değiştireceğini düşünmüştüm hahaha dha inandırıcı olurdu:D:D

Yetenek Sizsiniz'in Birincisi Sefa Doğanay Oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sefa Doğanay Çocuklar Duymasında

Sefa Doğanay Çocuklar Duymasında

sefa doğanay yetenek sizsiniz birincisi hangi dizide oynayacak çocuklar duymasın dizisi hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar Yetenek Sizsiniz Yarışmasında birinci olarak adını milyonlara duyuran Sefa Doğanay yaptığı taklitlerle herkesin beğenisini kazanmaya devam ediyor...Özellikle Nihat Doğan ve Yıldız Tilbe taklitleri ile ekranlarda boy gösteren Sefa Doğanay şimdi ise Çocuklar...
  2. Sefa doğanay hangi dizide oynayacak

Sefa doğanay hangi dizide oynayacak

Kızlar Yetenek sizsiniz yarışması birincisi taklit ustası sefa doğanay hangi dizi ile ekranlara gelecek miş ?
  3. 2013 Yetenek Sizsiniz Birincisi Atalay Demirci Oldu

2013 Yetenek Sizsiniz Birincisi Atalay Demirci Oldu

Bu konu; 2013 Yetenek Sizsiniz Birincisi Atalay Demirci Oldu haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 2013 Yetenek Sizsiniz yarışmasının bu sezonki birincisi stand up gösterileriyle izleyiciyi kırıp geçiren Atalay Demirci oldu. İkinciliği minik baterist Baha'nın kazandığı yarışmayla ilgili detaylar şöyle... Jüri üyeliğini aynı zamanda programın yapımcısı olan Acun...
  4. Yetenek Sizsiniz'de Kaza!

Yetenek Sizsiniz'de Kaza!

yetenek sizsiniz, yetenek sizsiniz kaza, yetenek sizsiniz kazası Sevgili melekler, Yetenek Sizsiniz yarışma programının dün akşam yayınlanan bölümünde facia kıl payı atlatıldı. Patenleriyle gösteri yapan bir yarışmacı dengesini kaybederek jüri üyelerinin önüne düştü. Jüri dahil herkesin yüreğini ağzına getiren bu kazadan yarışmacı şans eseri bir yara almadan kurtuldu. Yarışmacının sağlık...
  5. Yetenek Sizsiniz 2014 Birincisi İllüzyonist Burak ve Kıvanç Oldu!

Yetenek Sizsiniz 2014 Birincisi İllüzyonist Burak ve Kıvanç Oldu!

yetenek sizsiniz birincisi, yetenek sizsiniz 2014 birincisi, illüzyonist burak ve kıvanç Sevgili melekler, 2014 yılının Yetenek Sizsiniz 5.sezon birincisi İllüzyonist Burak ve Kıvanç oldu! Aylardır süren heyecanın ardından ilk ikiye Burak ve Kıvanç ile zeka küpü dahisi Emre Erdin kaldılar. 20 Dakika Süren SMS’le oylama sonucunda Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin büyük finalini kazanan “Kıvanç ve...

Sayfayı Paylaş