gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Yeter Artık Cedric 9 Yaşına Girsin!!

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

[​IMG] OnunLa doqduk biz 1 yaşımızdaydık o 8 di OnunLa yürüdük biz 3 yaşımızdaydık o 8 di
    OnunLa okuLa başLadık biz 7 ydik o 8 di
    iLk sevgiLimiz oLdu 8 yaşımızdaydık oda 8 di ?
    iLk okuLu bitirdik 15 yaşımızdaydık o 8 di
    ehLiyet aLdık araba kuLLandık o haLa 8 ?
    iLerde evLenecez çoLuk cocuqa karışacaz o hep 8 oLacak
    yeter artık Cedric 9 yaşına qirsin !!

alıntı

ßeLeN bunu beğendi.
  2. yasemin asu

yasemin asu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    ahahaha çok komik:) yeter artık cedric girr 9unaaa:)))))))

3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Ay ben hiççmi çocuk olmamışım o cedriti neden bilmiyorum şimdi netten baktım o ufaklık mı cedritimiş arada görüyodum da hiç bakmadan es geçiyordum:) cedrit bak valla döverim evladım seni gir bakim 9 yaşana dedd..

Yeter Artık Cedric 9 Yaşına Girsin!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yeter artık isyan ediyorummmm

yeter artık isyan ediyorummmm

yeter rüyalarım artık yeter polemik rüyalarım polemik artık dinle bu ülkenin parasını sokağa atanlara sesleniyorum yolları düzeltme manasında defalarca eşip söküp öylece bırakan aylar olduki hala tam bir ilerleme yok bu konuda artık çok sinir oluyorum yeterrr bitirin şu yolları belediye:mad::mad::mad:ya temizliğimi bitirmeden ev yine toz oluyor dışardan geçen arabaların meydana getirdiği...
  2. Yeter Artık Cedric 9 Yaşına Girsin

Yeter Artık Cedric 9 Yaşına Girsin

cedric ile ilgili komik sözler cedric ile ilgili sözler sözleri cedrik sözleri OnunLa doğduk biz 1 yaşımızdaydık o 8 di OnunLa yürüdük biz 3 yaşımızdaydık o 8 di OnunLa okuLa başLadık biz 7 ydik o 8 di iLk sevgiLimiz oLdu 8 yaşımızdaydık oda 8 di ? iLk okuLu bitirdik 15 yaşımızdaydık o 8 di ehLiyet aLdık araba kuLLandık o haLa 8 ? iLerde evLenecez çoLuk cocuqa karışacaz o hep 8 oLacak...
  3. Yeter artık yaa!!!!

Yeter artık yaa!!!!

Meleklerim artık dayanamıyorum ya nedir benim apartmandan çetiğim:sinir:Gelen geçen bizim zile basıyor.Bu kaçıncı yaa.Basmayın diye kaç kere uyardım ama anlamıyorlar.birinci katta oturuyorum die illa benim zile basmaları şartı.Hanfendiler beyfendiler basıyor zile meçhul açıyor otomotiği.Hayır açmıycam ama ne yapim eşimde olabilir arkadaşımda,komşumda ama işte açıyorum adam basıp çıkıyor ya...
  4. yeter artık ya yeter

yeter artık ya yeter

KIZLAR BUGÜN ONU TANIDIĞIM GÜN :18: 4 YIL ÖNCE BUGÜN ÇIKTI KARŞIMA :18: ONU BİLMEM AMA BEN BUGÜNDE ÇOK MUTSUZUM İÇİM HALA YANIYO VE YİNE GÖZYAŞLARIM DURMAK BİLMİYO.NEDEN NİÇİN DEMİYORUM ARTIK ÇÜNKÜ BUGÜNKÜ GÖZYAŞLARIM DİĞERLERİNDEN FARKLI...BUGÜN ONU TANIDIĞIM GÜN VE O UTANMADAN BANA ÇİÇEK YAPTIRMIŞ ALLAHIM NE KADAR ZOR NEDEN YAPIYO BUNU BANA NASIL YANDI İÇİM ANLATAMAM GEÇEN YILLAR...

Sayfayı Paylaş