gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

yeter artık sensizlik

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    çok güzel olmuş

3. yasemin asu

yasemin asu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    elinize sğlık çok gzl olmş:)ekleri htırlattı bnaa

yeter artık sensizlik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yeter artık isyan ediyorummmm

yeter artık isyan ediyorummmm

yeter rüyalarım artık yeter polemik rüyalarım polemik artık dinle bu ülkenin parasını sokağa atanlara sesleniyorum yolları düzeltme manasında defalarca eşip söküp öylece bırakan aylar olduki hala tam bir ilerleme yok bu konuda artık çok sinir oluyorum yeterrr bitirin şu yolları belediye:mad::mad::mad:ya temizliğimi bitirmeden ev yine toz oluyor dışardan geçen arabaların meydana getirdiği...
  2. Ve Artık Kabulleniyorum Sensizliği

Ve Artık Kabulleniyorum Sensizliği

Seninle beraberiz gibi hala hala beraber ıslanıyormuşuz gibi.. Yanlız bir ağaç gibiyim uçurumun kenarında.. Kökünden budanmış bir ağaç gibi hiç bir şeyi kalmamış yok olmuş bir ağaç Gönlümdeki, son dalda kırılmadan gel... Terketme beni yanlızlığa... Son yaprak düşmeden Bir gün bir yaprak düşerse yada rüzgarın uğultusu duyarsan bilki o benim Ve sana geldim.....
  3. Yeter artık yaa!!!!

Yeter artık yaa!!!!

Meleklerim artık dayanamıyorum ya nedir benim apartmandan çetiğim:sinir:Gelen geçen bizim zile basıyor.Bu kaçıncı yaa.Basmayın diye kaç kere uyardım ama anlamıyorlar.birinci katta oturuyorum die illa benim zile basmaları şartı.Hanfendiler beyfendiler basıyor zile meçhul açıyor otomotiği.Hayır açmıycam ama ne yapim eşimde olabilir arkadaşımda,komşumda ama işte açıyorum adam basıp çıkıyor ya...
  4. Anne yeter artık

Anne yeter artık

Bi itiraz edicem kızlar ama mekan toplanır biizim eve annemi güzel bi döversiniz herhalde ..Bi insan sabah uyanır uyanmaz sigara mı içer ya tamam içtin öldürüyosun kendini madem eee benim biricik kardeşimin suçu ne sigarayı bi güzel aç karnına içip sonra kardeşimi emziriyo yazık günah ya o çocuğu zehirlemeye ne hakkı var.Ben annemi 2 aycık emmişim sigara içmekten sütü acımış ..Ne günahım vardı...
  5. yeter artık ya yeter

yeter artık ya yeter

KIZLAR BUGÜN ONU TANIDIĞIM GÜN :18: 4 YIL ÖNCE BUGÜN ÇIKTI KARŞIMA :18: ONU BİLMEM AMA BEN BUGÜNDE ÇOK MUTSUZUM İÇİM HALA YANIYO VE YİNE GÖZYAŞLARIM DURMAK BİLMİYO.NEDEN NİÇİN DEMİYORUM ARTIK ÇÜNKÜ BUGÜNKÜ GÖZYAŞLARIM DİĞERLERİNDEN FARKLI...BUGÜN ONU TANIDIĞIM GÜN VE O UTANMADAN BANA ÇİÇEK YAPTIRMIŞ ALLAHIM NE KADAR ZOR NEDEN YAPIYO BUNU BANA NASIL YANDI İÇİM ANLATAMAM GEÇEN YILLAR...

Sayfayı Paylaş