gebe
  1. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63

yeter artık ya yeter

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında sudembeyaz tarafından paylaşıldı.

KIZLAR BUGÜN ONU TANIDIĞIM GÜN :18: 4 YIL ÖNCE BUGÜN ÇIKTI KARŞIMA :18: ONU BİLMEM AMA BEN BUGÜNDE ÇOK MUTSUZUM İÇİM HALA YANIYO VE YİNE GÖZYAŞLARIM DURMAK BİLMİYO.NEDEN NİÇİN DEMİYORUM ARTIK ÇÜNKÜ BUGÜNKÜ GÖZYAŞLARIM DİĞERLERİNDEN FARKLI...BUGÜN ONU TANIDIĞIM GÜN VE O UTANMADAN BANA ÇİÇEK YAPTIRMIŞ ALLAHIM NE KADAR ZOR NEDEN YAPIYO BUNU BANA NASIL YANDI İÇİM ANLATAMAM GEÇEN YILLAR GÖZÜMÜN ÖNÜNDEN GEÇTİ O ANDA... İYİ OLAN HERŞEY NEDEN KÖTÜLER AKLIMA GELMİYO BUGÜN :uhu: SABAH KALKTIĞIMDA SANKİ KARŞIMDAYDI BUGÜN BAKTIĞIM HER YERDE ONU GÖRDÜM 4 YIL ARADAN SONRA ONSUZ GEÇİRDİĞİM İLK GÜN NE ZAMAN BİTİCEK BU ACIM NE ZAMAN DİNİCEK :18:

Son düzenleme: 1 Şubat 2011
  2. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    sudem kolay degil durumun rabbim sabir versin....

3. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    sudeemmmm yinemi ağlıyon sen kuzum yaa off sudem offf:sinir:halamı onu düşünüyon halamı aklıda yeter artık at şunu ya...bak derslerine ağırlık ver sınavların yaklaşıyor sudeeeeeemmm:sinir:

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    oof çok kötü bir durum ya alışkanlığın hala devam ediyo yada sevginn :S

5. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Aklina taktigin surece unutamazsin,unutmak senin elinde,bosver ne yaparsa yapsin takma gitsin,yeterki iste dinmeyecekaci yoktur.....

6. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    canım benim bende 2 senelik sözlümden ayrılmıştım,ondan ayrıldıktan sonra 2 senem boşa gitti,kendimden nefret ettim evden dışarıya çıkmadım,yani o benim 4 senemi benden çaldı şimdi acısıyla tatlısıyla hayatımda sevebileceğim biri var.bazen nıye onun için o kadar çektim diyorum,ben acı çekip kendime lanetler yağdırıken onun aklına bile gelmiyordum.4 senem keşkelerle geçti,sende keşkelerin hayatında varolmasına izin verme

şimdi sen canım boşa kendini üzüp yıpratma inan deymiyor geleceğine bak yarının daha güzel olacağına emin ol.unutmaya çalış izin verme seni üzmesine allah en güzel günleri senın yarınlarına yazsın canım.kendini fazla üzme unutma hayatta senden kıymetli hiç kimse yok.

serrasudan bunu beğendi.
  7. best_dream

best_dream Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    512
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim sen kendin herşeyden daha kıymetlisin.Önce kendi değerini bil.O zaman neleri hakedip haketmediğini görüyorsun.Böylece bazı şeyleri hayatından çıkarmak daha kolay oluyor.Benden sana tavsiye kıyas yapabilmek içinde şans ver kendine.

8. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    sudemimmm yapmaaa canım benimmm. kendine yazık ediyorsun. düşünmeeee artık onu
    kendine yeni bir sayfa aç ve o olmasın ona dair herşeyi sil aklından kafandan yüreğinden sen böle yaptığın sürece hep acı çekeceksin. yeter deee artık kendine. rabbime sığın sudemmmm. onu unut artıkk lütfen ağlama onun için.
    üzülme birtanemmm :kiss:

9. sakaryalı

sakaryalı Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    canım benim sudemcim böle yaparak daha cok acı cekersin anlaıyorum kolay değil ama sonucta hayat insanın önüne neler cıkarıcagını bilemeyiz bence artık önüne bak herseye ragmen yaptığın yasagın herseyden zevk almaya bak tatlım artık aglama....

10. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    unutsun onu artık kalbin yaaa o seni haketmedi

simeli bunu beğendi.
  11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

zaman herşeyin ilacı emin ol.geçerken geçmez geçince ohh be dersin

yeter artık ya yeter konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yeter artık isyan ediyorummmm

yeter artık isyan ediyorummmm

yeter rüyalarım artık yeter polemik rüyalarım polemik artık dinle bu ülkenin parasını sokağa atanlara sesleniyorum yolları düzeltme manasında defalarca eşip söküp öylece bırakan aylar olduki hala tam bir ilerleme yok bu konuda artık çok sinir oluyorum yeterrr bitirin şu yolları belediye:mad::mad::mad:ya temizliğimi bitirmeden ev yine toz oluyor dışardan geçen arabaların meydana getirdiği...
  2. Yeter artık yaa!!!!

Yeter artık yaa!!!!

Meleklerim artık dayanamıyorum ya nedir benim apartmandan çetiğim:sinir:Gelen geçen bizim zile basıyor.Bu kaçıncı yaa.Basmayın diye kaç kere uyardım ama anlamıyorlar.birinci katta oturuyorum die illa benim zile basmaları şartı.Hanfendiler beyfendiler basıyor zile meçhul açıyor otomotiği.Hayır açmıycam ama ne yapim eşimde olabilir arkadaşımda,komşumda ama işte açıyorum adam basıp çıkıyor ya...
  3. Hamam da ... Yeter ya!

Hamam da ... Yeter ya!

hamam hamamda çıplak kadınlar hamam fotoğrafları resimleri hamamlar İtirazım var kardeşim.. görüyosunuz değil mi bi hamam keyfide yaptırmıyorlar. Aslında şimdi tam burda öyle resimler paylaşırdım ki site kurallarına aykırı.. bu ne ya ben hamama gitmekistiyorum ama ! ama orda affedersiniz ama çıplak kadın görmek istemiyorum... Evet çıplak kadın ! Hanım abla soyunmuş baştan aşağı ; -hayırdır...

Sayfayı Paylaş