gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Yeter artık yaa!!!!

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Meleklerim artık dayanamıyorum ya nedir benim apartmandan çetiğim:sinir:Gelen geçen bizim zile basıyor.Bu kaçıncı yaa.Basmayın diye kaç kere uyardım ama anlamıyorlar.birinci katta oturuyorum die illa benim zile basmaları şartı.Hanfendiler beyfendiler basıyor zile meçhul açıyor otomotiği.Hayır açmıycam ama ne yapim eşimde olabilir arkadaşımda,komşumda ama işte açıyorum adam basıp çıkıyor ya kapıyı açıyıyorum bakıyorum dönüp bir teşekkür bile etmiyorlar.İllahlah geldi artık:sinir:Kapıcıya söyledim ben hallettim ablacım daha basmazlar dedi.Nasıl hallettin dedim zile bakınca görürsünüz dedi gittim baktım ne görim.''bu zil bozuktur basmayın'':S:Stöbe töbee dedim yaa:S:SBozuk ya ondan daha çok basıyolar.Çoluk çocuk.Ya site burası ya sosyete yeri diyorlar.Ama bunlar görünüş olarak sosyete.Düşünce ve zeka olarak baya geri kalmışlar.:sinir:Özellikle de karşı komşuma gelenler bizim zile basıyor ne yapsam bilmiyorum ya.Apartmanda yeniyim de tanımıyorum kimseyi.Öğrencisi,askeri,polisi,doktoru hepsii bizim apartmanda ama ne diyim ya meslek sahibi olmuşlar ama insanlara karşı nasıl davranacaklarını halen bilmiyorlar.Meleklerim ne yapsam da basmasınlar bilmiyorum.Zile bozalım dedik olmuyor bizimkini bozunca diğer dairelerinki de takılıyor karışıyor.Hadi bozduk kırdık ya bana gelen giden ne olacak:sinir:Offf offfff...itirazım varr asabiyimmm komşularımaa:sinir:
    :n028:​

Son düzenleme: 19 Ekim 2009
  2. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    sen alıştırmışın onları acma sana gelen zaten haberli gelmiyomu o günler acarsın bide senini duyur benimde zilime basıyolardı bi bagırdım bidaha yok sende dene kapıyı bile yavaş kapatıyolar artık

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Canım yüzsüzler bana gelen haber vermez özelliklede eşimin akrabaları:S:So yüzden her çalan zile koşuyorum:SPostacı oluyor.Bigün çaldı yine kapıyı açtım bağırdım.Adam dedi ki ablacım elektirik faturası demez mi:S:Sişteee ne yapimmm artık zili kırıcaz gibi:D

4. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    :sinir: canım aynı sorun bendede var sankı koca apartmanda sadece bizim ev var gıden gelen zile basıyor...ne kadar söyledıysek olmadı sonunda boşladık çünkü söylemekden yorulduk anlamak istemıyorlar...sende boş ver sinirlenme anlamazlar boşuna çabalama:sinir::sinir:

5. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Canım boşlayamıyorum yaa çünkü benim küçük bir çocuğum var ve çocuk her zil sesine uyanıyor uykusu yarım kalıyor:S Gece yarısı basarlar sabahın köründe basarlar.Çok zamansız basıyorlar o zaman daha bir sinirleniyorum:sinir:
    İnsanlarımız çok duyarsız oldu yaa:S

6. FiRaRi_MeLeK

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63

offf canım senın durum daha farklıymış...gerçekden boş vermek bır az zor olur....
    insanlar çok duyarsız haklısın canım umarım tez zamanda bu durumu çözersin:::

7. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Canım bence çözümü yok.Sbah yine bastılar zile açtım kapıyı buyrun teyze ne vardı dedim.Ben üst kata gelmniştimn dedi:Sbende iyide benim zile niye basıyorsun dedim.Diyor ki ne oldu kızdın mı önceden basıyorduk kızmıyordun şimdi ne oldu diyo:S:Say şokk oldum valla yaa:sinir:bende dedim ki belki çalmöayı bırkaırsınız die ses etmedim ama artık canıma tak etti dedim.Aman iyi basmayız artık diyor:Syaa bu insanlarmız neden böylee görgüsüz yaaa:sinir:insan bir teşekkür eder kusura bakma der yaa:Syok yokk valla alıcam elime birini apartmanda herkese ders olucak:sinir:

8. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    harbiden sizin ordakiler yüzsüz olmuş meçhulum tşk bile etmiyolarmış bizdekiler en azından özür dileriz diyolardı allah yardım etsin ne diyim tez zamanda bi çözüm bulursun inşallah

9. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Valla bugün ki olayı eşime anlatıncaaa adamın canına tak ettiği noktaya geldi ve çekici alıp bir güzel zili kırdı:DŞimdi bassınalr bakalım dedi:DOlayı kökünden çözdü canım kocacım benim:deli:

10. FiRaRi_MeLeK

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    :hhh: çok güldüm ya çekicle olayı kökünden halletmişiniz helal ya:D

11. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    :D:DCanım ne yapsın adam artık tak etti canına:D:Dçok iyi yaptı:DŞimdide karşı daireye basıyorlarmış:haha:koptum yaa:puha:

12. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Benim,eskiden Ankara da otururken boyle bir alt kat komsum vardi,ikisi de ogretmendi ,inanir misin gece 3 e 4 de kadar kavgalarindan,muzik dinlemelerinden,arkadas toplantilarindan bikmistim,bir gun sinavim var ders calisamiyorum gece saat 4.30 neyse artik gittim evlerine birde ne goreyim kizin odasi kapinin tam karsisinda o acmis muzigi icerde arkadaslari,salonda annesi,babasi ve onlarin arkadaslari,tirsar miyim tabiki tirsmadim,ben ustunuzde oturuyoum,yarin sinavim var saat kac biliyor musunuz,bilseydim yurtta kalirdim orasi daha sessizdir dedim ve kapiyi kapayip ciktim kimse ne oldugunu anlamadi,apartman hayati zor canim.Allah boyl deli komsu vermesin.

13. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Sadece alt kat komsum olur mu.ust kat komsumda muzik esliginde evde spor yapiyordu,yapsin bunda ne var demeyim,ustunuzde kosan birini dusunun,bunu atlamisim,bahsetmeden gecemedim.

14. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Yok bacım yaa bu anlattıklaırndan sonra artık eminim yani insanlarımız çok duyarsız oldu vede çok görgüsüzler.Kendilerinden başkasını düşünmeyen bu tür insanlar toplumda gittikçe yaygınlaşıyor:SYazık valla yazıkk...Kapıya gitmekle çok iyi yapmışsın yoksa onlar kimse birşey demiyor diye daha çok coşarlar.
    Bende artık kafa dinliyorum zil kırıldı derttt bitti:D

15. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    1,katta mı oturuyorsun canım?
    Bu kadar insan niye senin zile basıyor:D
    Sosyete apartmanı öyle mi olur hahaha
    Bizde de olur ama ben açarım.
    Nolacak bazen benim misafirlerde yanlışlıkla başka zile basıyorlar.
    Benim de kızım küçük ama uyuyunca davul çalsa duymaz
    Hoşgörülü olmak lazım canım
    Senin sinirlendiğini bildikleri için özellikle yapıyorlar gibi geldi
    Aman ne apartmanmış gı,pazara giden teyze,zil ekşın valla hahaha

Yeter artık yaa!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yeter artık isyan ediyorummmm

yeter artık isyan ediyorummmm

yeter rüyalarım artık yeter polemik rüyalarım polemik artık dinle bu ülkenin parasını sokağa atanlara sesleniyorum yolları düzeltme manasında defalarca eşip söküp öylece bırakan aylar olduki hala tam bir ilerleme yok bu konuda artık çok sinir oluyorum yeterrr bitirin şu yolları belediye:mad::mad::mad:ya temizliğimi bitirmeden ev yine toz oluyor dışardan geçen arabaların meydana getirdiği...
  2. Anne yeter artık

Anne yeter artık

Bi itiraz edicem kızlar ama mekan toplanır biizim eve annemi güzel bi döversiniz herhalde ..Bi insan sabah uyanır uyanmaz sigara mı içer ya tamam içtin öldürüyosun kendini madem eee benim biricik kardeşimin suçu ne sigarayı bi güzel aç karnına içip sonra kardeşimi emziriyo yazık günah ya o çocuğu zehirlemeye ne hakkı var.Ben annemi 2 aycık emmişim sigara içmekten sütü acımış ..Ne günahım vardı...
  3. yeter artık ya yeter

yeter artık ya yeter

KIZLAR BUGÜN ONU TANIDIĞIM GÜN :18: 4 YIL ÖNCE BUGÜN ÇIKTI KARŞIMA :18: ONU BİLMEM AMA BEN BUGÜNDE ÇOK MUTSUZUM İÇİM HALA YANIYO VE YİNE GÖZYAŞLARIM DURMAK BİLMİYO.NEDEN NİÇİN DEMİYORUM ARTIK ÇÜNKÜ BUGÜNKÜ GÖZYAŞLARIM DİĞERLERİNDEN FARKLI...BUGÜN ONU TANIDIĞIM GÜN VE O UTANMADAN BANA ÇİÇEK YAPTIRMIŞ ALLAHIM NE KADAR ZOR NEDEN YAPIYO BUNU BANA NASIL YANDI İÇİM ANLATAMAM GEÇEN YILLAR...

Sayfayı Paylaş