Yeter artık yaa!!!!

:D:DCanım ne yapsın adam artık tak etti canına:D:Dçok iyi yaptı:DŞimdide karşı daireye basıyorlarmış:haha:koptum yaa:puha:

Benim,eskiden Ankara da otururken boyle bir alt kat komsum vardi,ikisi de ogretmendi ,inanir misin gece 3 e 4 de kadar kavgalarindan,muzik dinlemelerinden,arkadas toplantilarindan bikmistim,bir gun sinavim var ders calisamiyorum gece saat 4.30 neyse artik gittim evlerine birde ne goreyim kizin odasi kapinin tam karsisinda o acmis muzigi icerde arkadaslari,salonda annesi,babasi ve onlarin arkadaslari,tirsar miyim tabiki tirsmadim,ben ustunuzde oturuyoum,yarin sinavim var saat kac biliyor musunuz,bilseydim yurtta kalirdim orasi daha sessizdir dedim ve kapiyi kapayip ciktim kimse ne oldugunu anlamadi,apartman hayati zor canim.Allah boyl deli komsu vermesin.

Sadece alt kat komsum olur mu.ust kat komsumda muzik esliginde evde spor yapiyordu,yapsin bunda ne var demeyim,ustunuzde kosan birini dusunun,bunu atlamisim,bahsetmeden gecemedim.

Benim,eskiden Ankara da otururken boyle bir alt kat komsum vardi,ikisi de ogretmendi ,inanir misin gece 3 e 4 de kadar kavgalarindan,muzik dinlemelerinden,arkadas toplantilarindan bikmistim,bir gun sinavim var ders calisamiyorum gece saat 4.30 neyse artik gittim evlerine birde ne goreyim kizin odasi kapinin tam karsisinda o acmis muzigi icerde arkadaslari,salonda annesi,babasi ve onlarin arkadaslari,tirsar miyim tabiki tirsmadim,ben ustunuzde oturuyoum,yarin sinavim var saat kac biliyor musunuz,bilseydim yurtta kalirdim orasi daha sessizdir dedim ve kapiyi kapayip ciktim kimse ne oldugunu anlamadi,apartman hayati zor canim.Allah boyl deli komsu vermesin.

Sadece alt kat komsum olur mu.ust kat komsumda muzik esliginde evde spor yapiyordu,yapsin bunda ne var demeyim,ustunuzde kosan birini dusunun,bunu atlamisim,bahsetmeden gecemedim.

Yok bacım yaa bu anlattıklaırndan sonra artık eminim yani insanlarımız çok duyarsız oldu vede çok görgüsüzler.Kendilerinden başkasını düşünmeyen bu tür insanlar toplumda gittikçe yaygınlaşıyor:SYazık valla yazıkk...Kapıya gitmekle çok iyi yapmışsın yoksa onlar kimse birşey demiyor diye daha çok coşarlar.
Bende artık kafa dinliyorum zil kırıldı derttt bitti:D

1,katta mı oturuyorsun canım?
Bu kadar insan niye senin zile basıyor:D
Sosyete apartmanı öyle mi olur hahaha
Bizde de olur ama ben açarım.
Nolacak bazen benim misafirlerde yanlışlıkla başka zile basıyorlar.
Benim de kızım küçük ama uyuyunca davul çalsa duymaz
Hoşgörülü olmak lazım canım
Senin sinirlendiğini bildikleri için özellikle yapıyorlar gibi geldi
Aman ne apartmanmış gı,pazara giden teyze,zil ekşın valla hahaha

Eee ne yaparsin,bazi insanlarin sadece semerleri degisiyor,meslekle vs olmuyor iste.Benim, ikisi de ogretmen olan komsularim icin butun apartman bunlar kitablarin yuzune bakmis derlerdi.

Eee ne yaparsin,bazi insanlarin sadece semerleri degisiyor,meslekle vs olmuyor iste.Benim, ikisi de ogretmen olan komsularim icin butun apartman bunlar kitablarin yuzune bakmis derlerdi.
Ben de bir öğretmen olarak meslektaşlarım adına üzüldüm.Örnek olmak böyle mi olur?:)Gerçi kitaplarlada bazı şeyler öğrenilmiyor ki.Aileden gelmeli kültür,ahlak v.b

zili tuş takımından sök tam düğmeye basılan yerine bir tane topli iğne koy toplu iğnein toplu olan yerini kır( yan keskiyle ) kısalt biraz zilini tekrar yerine tak...eşin ahbabaına söle silin soundan bassınlar olay biter bda kimse o zile basmaz :D

Geri