gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Yeter ki doğru giyinmeyi bilin!

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Gerçektende tanıdığım bazı kişiler aslında kilolu ama bir kıyafet giyorlar ana bir bakıyorum zayıflamış:SNasıl oldu acaba diyorum bana diyor ki kıyafetten:DDemek ki zayıf gösteren kıyafette var:D:D [​IMG]

Kalçanız büyük, göğsünüz küçük, bacaklarınız kalın olmuş ne gam. Yeter ki doğru giyinmeyi bilin. İşte, Dilek Hanif'ten giyim hileleri, önerileri..
    Kadınlar daha güzel, zarif ve çekici görünmek için çeşitli giyim hilelerine başvurabiliyor. Tekstil piyasasanın sağladığı olanaklar, doğru giyinmeyle birleşince ortaya afeti devranlar çıkıyor. Hülya Avşar ve Nilüfer gibi ünlülerin modacısı Dilek Hanif, gerektiğinde bu tür hilelere başvurduklarını belirterek, "Bilinçli giyinirseniz, kusurlarınızı yüzde 70 oranında yok edebilirsiniz" dedi ve şu önerilerde bulundu:
    Göğüs ve bacaklar için..
    Küçük göğüs için silikonlu sütyen kullanın. Eğer göğsünüz büyükse, toparlayıcı, kapları geniş ve bastırıp sıkıştıran sutyenler sizin için ideal.
    Bacaklarınız kalınsa toparlayıcı çoraplar giyinin. Piyasada ince gösteren likralı çoraplar var. Hatta yaz için de, açık ayakkabıyla giyilebilecek, külot ve ayak kısmı olmayan ince çoraplar üretildi.
    Sırt dekolteniz için de sırtı açık sutyenler üretildi. Boyundan bağlanan sutyenler dekolte kıyafetler için...
    Elbiseniz hem askısız hem dekolte ise ve göğüsleriniz ufaksa, elbise içine göğüs kapları diktirebilirsiniz.

Geniş, basenlililer için toplayıcı sıklaştırıcı likralı çoraplar var.
    Dar basenliler için silikonlu korseler var. Kenarları takviyeli bu korseler, kalçayı geniş ve şekilli gösteriyor. Kalçanız forma giriyor.
    Göbeğiniz ve karnınızın olması da sorun değil. Bele kadar yüksek çamaşır külotlar sert ve toplayıcı özelliğiyle fazlalıkları kapatıyor.

Kilolular koyu pastel renk giymeli.
    Kalın olan bölgelere koyu renkler gelmeli, zayıf bölgelere de açık renkler denk düşmeli.
    Göğsünüz büyükse, bu bölgede göz alacak işlemeli, pırıltılı şeyler olmalı.
    Kiloluysanız kıyafetin çizgileri boyuna olmalı. Boyunuz kısaysa yine dikey çizgili kıyafetleri tercih edin.
    Boynunuz kısaysa boyundan bağlı kıyafetlerden uzak durun.
    Büyük ve taraklı ayaklarınız varsa, ince bantlı ayakkabılar giymeyin. Önü sivri, kapalı zarif pabuçlar kullanın.

2. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    bilgiler için saol canım

3. ÇűЯűк V¡Şηε

ÇűЯűк V¡Şηε Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    BiLgiLer için sağoL canım...

Yeter ki doğru giyinmeyi bilin! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğru giyinmenin püf noktaları

Doğru giyinmenin püf noktaları

Doğru giyinmenin püf noktaları Kısa boy, dar omuzlar, geniş kalçalar...Herkesin bir kusuru var! Önemli olan bunları gizlemenin yolunu bilmek. KISA BOYLUYSANIZ... Pantolon: Eğer vücudunuzun üst kısmını uzun göstermek istiyorsanız düşük belli pantolonlar tercih etmelisiniz. Bacaklarınızı olduğundan uzun göstermek için ise yüksek belli ve düz inen pantolonlar seçin. Kontrast renklerden ve iri...
  2. bil ki....

bil ki....

Yağmurlarla birlikte ağlıyorum sana, bana... Yüreğime katıyorum seni katabildiğim kadar. Ruhum bembeyaz perdenin arasından sıyrılıp senin karmakarışık hayalinle dolaşiyor sensiz gecelerimde. O zifiri karanlıkta dualar ediyorum. Kendime bile dilemediğim dileklerle sürüyorum seni aydınlığa. Tükenmiyecektik... Tükenmiyecektim... Boğazım düğüm düğüm. Bu öyle birşey ki; acılarin en kahırlısı....
  3. doğru giyinmenin püf noktaları

doğru giyinmenin püf noktaları

spor giyinmenin püf noktaları Kısa boy, dar omuzlar, geniş kalçalar...Herkesin bir kusuru var! Önemli olan bunları gizlemenin yolunu bilmek. KISA BOYLUYSANIZ... Pantolon: Eğer vücudunuzun üst kısmını uzun göstermek istiyorsanız düşük belli pantolonlar tercih etmelisiniz. Bacaklarınızı olduğundan uzun göstermek için ise yüksek belli ve düz inen pantolonlar seçin. Kontrast renklerden ve iri...
  4. Doğru Giyinmenin Yolları

Doğru Giyinmenin Yolları

şık giyinmenin yolları güzel giyinmenin yolları güzel giyinmek istiyorum şık giyinmek istiyorum tarz Kıvrımlı bir vücuda sahipseniz... Toplu kadınlar genellikle bol giysiler ve gösterişsiz renklerle vücutlarını saklamak eğilimindedir. Ancak bunun yerine üzerinize oturan, göğüs ve kalçalarınızı saran giysileri tercih etmekte fayda var. Vücudunuz kıvrımlıysa, sezonun trendleri tam size göre....
  5. doğru giyinmeyi bilmek gerekir

doğru giyinmeyi bilmek gerekir

hamilelikte dar giymek giyinmeyi bilmek gebelikte dar giyinmek bebeğe zarar verirmi Nasıl giyinmeliyim,sütyen takmak zararlı mı,mini etek giymek zararlı mı,dar kot pantolon giysem bana bir zararı olur mu ? Bu ve benzeri kadınca giyim sorunlara kadınca cevaplar bulmaya çalışacağız hanımlar.Öncelikle şunu unutmayın,moda her ne kadar geçici yenilik olarak tanımlansa da siz siz olun size yakışanı...

Sayfayı Paylaş