gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Yeter ki susma!

Konu, 'Çöplük' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Yeter ki susma! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fikret Kızılıok  _  yeter ki

Fikret Kızılıok _ yeter ki

Ellerim gözlerim kelepçelerde Sevda zindanlarında Geçiyor aylarım yıllarım gecelerim Sevda çöllerinde Yeter ki sen sev beni Yeter ki inan bana Varlığın dilimde bir yudum su Sevda çöllerinde Hayalin serabın yeterdi bana Sevda zindanlarında
  2. Haluk Levent - Yeter Ki

Haluk Levent - Yeter Ki

Ellerim gözlerim kelepçelerde Sevda çöllerinde Geçiyor aylarım yıllarım gecelerim Sevda zindanlarinda Yeter ki sen sev beni Yeter ki inan bana Varlığın dilimde bir yudum su Sevda çöllerinde Hayalin serabın yeterdi bana Sevda zindanlarında
  3. Yeter ki AŞK olsun!!!

Yeter ki AŞK olsun!!!

O kadar çok aşıksınız ki düşündünüz tek şey var oda aşkınız var siz.Param olmasın salığım olmasın aşkım olsun yeter diyenler vardır eminim.Ama aşk herşey değil aşk anlıktır.Yaşanır biter ama hayat uzun zahmetli ve zor.Aşk bunların üstesinden gelemez. Yeter ki aşk olsun diyenler için.Buyrunuz.. Yeter ki Aşk Olsun! Hayattan zevk almak için bazı motivasyonlar gerekir. Hayatının bir kısmının...

Sayfayı Paylaş