gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

yeterki ıslak ıslak bakma öyle...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Gecenin nemi mi düşmüş gözlerine? Ne olur ıslak ıslak bakma öyle Saçını dök sineme derdini söyle
    Yeter ki ıslak ıslak bakma öyle

Sürerim buluttan tarlaları
    Yağmurlar ekerim göğün göğsüne
    Güneşte demlerim senin çayını
    Yüreğimden süzer öyle veririm

Ben feleğin şu çarkına çomak sokarım
    Ben feleğin tekerine çomak sokarım
    Yeter ki ıslak ıslak bakma öyle

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: yeterki ıslak ıslak bakma öyle...
    Güneşte demlerim senin çaynı
    Yüreğimden süzer öyle veririm...

Cem Karaca'nın da sesi çınladı kulaklarımda, yüreğiyle söylediği bu şarkının sözlerini okuyunca. Ellerine sağlık canım, çok severim ben bunu...

yeterki ıslak ıslak bakma öyle... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yeterki ıslak ıslak bakma öyle..

yeterki ıslak ıslak bakma öyle..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Islak Islak

Islak Islak

Islak Islak Cem Karaca Gecenin nemini düşmüş gözlerine Ne olur ıslak ıslak bakma öyle Saçını dök sineme derdini söyle Ne olur ıslak ıslak bakma öyle Sürerim buluttan tarlaları Yağmurlar ekerim göğün göğsüne Güneşte demlerim senin çayını Yüreğimden süzer öyle veririm Ben feleğin şu çarkına çomak sokarım Ben feleğin tekerine çomak sokarım Yeter ki ıslak ıslak bakma öyle
  3. Cem Karaca - Islak Islak

Cem Karaca - Islak Islak

gecenin nemi mı düşmüş gözlerine ne olur ıslak ıslak bakma öyle saçını dok sineme derdini söyle yeter ki ıslak ıslak bakma öyle sürerim buluttan tarlaları yağmurlar ekerim göğün göğsüne güneşte demlerim senin çayını yüreğimden suzer öyle veririm ben feleğin şu çarkına çomak sokarım ben feleğin tekerine çomak sokarım yeter ki ıslak ıslak bakma öyle
  4. Yeter ki IsLak IsLak Bakma ÖyLe

Yeter ki IsLak IsLak Bakma ÖyLe

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş