gebe
  1. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48

yeterrrr artık

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında hüzün meleği 26 tarafından paylaşıldı.

doğum yapalı 9 gün ewe geleli 7 gün ben daha dinlenemedim her gün sabah gelip akşam gidiyor kaynanam bide akşam sülalesini toplayıp geliyor yakında bizim ewde 3,dünya savaşı çıkacak az kaldı

2. simeli

simeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    183
    Ödül Puanları:
    0
    Canim senin adina cok uzuldum gercekten anlayissiz bir kaynanan varmis, biraz sabret belki duzelir birseyler!! bebisinde anali babali buyusun canim rabbimden dilerim senin icin saglikli ve hayirli bir evlat olur.

3. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    kıyamam ben sana ya canım dileğimmmmmm :kiss: off şu kaynanan düzelemedi bi türlü ya pes diyorum artık ...

4. serrasudan

serrasudan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    cnm allah yardimcin olsun.bnde ayni seyleri yasadim dogumdan bir iki hafta once yanima geldi turkiyeden butun duzenim altust oldu ne dogum sevincimi yasayabildim nede bebgimden bir zevk alabildim.birde dogumdan birkac hafta sonra ilk evlilik yildonumumuzdu saolsun onunda icine etti gorumcem ve kaynanam.hic bir zamn icimden cikmicak.seni cokk ii anliyorum cnm ne diyeyim rabbim yardim etsin bebegini anali buyutmek nasip etsin...sabret ve dua et

yeterrrr artık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arsa

Arsa

Rüyada arsa görmek görenin vefat edeceğine işarettir.
  2. Arı

Arı

Tek arı görmek, bilgin, insanlara hayrı çok olan bir kimse ile tabir edilir. Birçok balarısı görmek, bulmak yada almak nimet ve ganimettir. Balarısını öldürmek maldan zararla, Arı beyi salih bir insanla, Birçok arı beyine sahip olmak - eğer ehilse- valiilikle, Arı kovanı kişinin eşiyle tabir edilir. Arının başa ya da ele konması yöneticiliğe, Arı görmek çiftçi için ucuzluk ve bolluğa,...
  3. artık buralardayım:)

artık buralardayım:)

merhaba hanımlar artık bende aranızdayım umarım benide aranıza almaktan tereddüt etmezsiniz:)
  4. Yok artık!!!

Yok artık!!!

Yok artık dedirtecek bir olayı sizlerle paylaşmak istiyorum hanımlar Garip olayın yer aldığı yer japonya da bir hapishane ve içeri giren mahkumların bile dışarı çıkmak istemiyecek türden bir hapishane sebebine gelince sizde şimdi resimlere baktığınızda hak verecek aynı benim gibi yok artık!!! diyeceksiniz:)

Sayfayı Paylaş