gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Yetim kiz..

Konu, 'Dini Hikayeler ve Şiirler' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Yetim kiz.. Yetim kizin basini olsayan mübareke, Bende yetim bir kizim ne olur banada gel..
    Yetim kizi kendine evlat sayan Muhammed..bende yetim bir kizim beni yavrun kabul et.

Gül sevgin yeter bana ey sevgili Rasulallah
    öyle muhtacim sana ne verirsen kabulum..

Ya Rasulallah kimsesizlerin sahibi senmissin öyle demisti dedem, Bugün sokakta seksek oynarken yine aralarina almadilar beni gittiler..çok üzüldüm, agladim, dedemle babaannem teselli etti Ya Rasulallah uyurkende oyuncagima sarilip yatiyorum, bazen teselli ediyor ama cogu zaman agliyorum..
    Benimde annem olsa bana masal okur ninni söyler uyuturdu, Benim annemde babamda sen ol Ya Rasulallah benim basimida sen oksa benide sen sev
    biliyorum geliyorsun basimi oksuyorsun, üstümü örtüyorsun çünkü bazi geceler kalktigimda biri üzerimi örtüyor benim annemde babamda sensin Ya Rasulallah...

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Yetim kiz..
    emeğine sağlık

Yetim kiz.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Minyatür Kiz

Minyatür Kiz

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Dayi Kizi...

Dayi Kizi...

rüyada dayı kızı görmek dayı kızı rüyada kızını görmek hala kızını hala Daha yirmi bir yaşındaydı üç kardeştiler evin tek kızıydı bir yıl olmuştu nişanlanalı Sevdiğine kavuşacaktı güzel bir yuvası boy boy çocukları olacaktı Aile büyükleri gelmişti iki ay sonrası için söz kesmişler düğünümüz olacaktı Herkes bir işin ucundan tutuyordu herkeste ayrı bir telaş Kimi çeyiz hazırlıklarına yardım...
  3. kiz

kiz

Kız Mülke nail olmaya, menfaatli araziye, ticarette kazanca yahut bir işte karşılaşılacak olan güçlüklere delalet eder.Rüyasında kız çocuğu gören kişi, birçok dertten sonra mutluluğu yakalayacağınıza işarettir. Güzel bir kız çocuğu mutlu, düzenli bir aile yaşamına yorumlanır. Rüyasında kız çocuğu gören kişi, birçok dertten sonra mutluluğu yakalayacağınıza işarettir. Güzel bir kız çocuğu...
  4. Basit Kiz Yada Zor Kiz

Basit Kiz Yada Zor Kiz

nefis kızlar zor kız zor kızlar basit kız basit KIZLAR SELAM.SİZCE BU KAVRAMLAR NEYİ ÇAĞRIŞTIRIYOR.BASİT KIZ KİMDİR .ZOR KIZ KİMDİR.BAYANLAR İÇİN BOYLE KAVRAMLAR KULLANIRLARKEN BAZILARINCA .NEDEN ERKEKLER İÇİN BASİT YADA ZOR ERKEK DİYE BIR KAVRAM YOKTUR kizlar düsüncelerinizi beklyiorumsevgiler......:yo:
  5. Minik Dua'lar Grubu - Yetim Kiz

Minik Dua'lar Grubu - Yetim Kiz

Yetim kizin basini oksayan mubarek el Ben'de yetim bir kizim ne olur bana da gel Yetim kizi Kendinem evlat sayan Muhammed Bende yetim bir kizim beni yavrun kabul et Gul sevgin yeter bana ey sevgili Resulum Oyle muhtacim sana ne verirsen kabulum Ya ResulAllah kimsesizlerin sahibi senmissin. Oyle demisti dedem. Bugun sokakta cocuklar aaaaek oynarken yine aralarina almadilar beni. Gittiler cok...

Sayfayı Paylaş