gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Yetişkinlikten İstifa Ediyorum...

Konu, 'Çöplük' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Yetişkinlikten İstifa Ediyorum...

gercekten süperdiii repi vermek istedim olmadi demekki vermisim sana canim ama aklimdasinn
    tsklerrrrrrrr

Yetişkinlikten İstifa Ediyorum... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. istifa etmek

istifa etmek

İşinizden istifa ettiğinizi gördüyseniz, iş yaşamınız için yeni girişimlerde bulunacak, fakat istediğinizi elde edemeyeceksiniz demektir. Başkalarının istifa etmesi, kötü haberler alacağınıza işarettir. Rüyada işinizden istifa ettiğinizi gördüyseniz, iş konusunda birtakım yeni girişimlerde bulunacağınız, fakat başarısız olacağınız anlamına gelir.İşinizden istifa ettiğinizi gördüyseniz, bu, iş...
  2. BüyükLükten İstifa Ediyorum :)

BüyükLükten İstifa Ediyorum :)

Bu belge ile resmi olarak yetişkinlikten istifa ettiğimi bildiririm. Tekrar 8 yaşın tüm sorumluluklarını kabul etmeye hazırım. Yağmur sonrası çamurlu sularda tahta parçası yüzdürmek, kayalarda yürümek istiyorum. Çikolatanın paradan daha iyi olduğunu çünkü daha tatlı ve yenilebilir olduğunu düşünmek istiyorum. Sıcak bir yaz gününde bir meşe ağacının gölgesinde oturup arkadaşlarımla...
  3. Yetişkinlik Dönemi 30 Oldu!

Yetişkinlik Dönemi 30 Oldu!

Eskiden 20’li yaşların ortasında, iş ve aile kurma konularının halledilmesi beklenirdi. 30’lu yaşlara doğru ‘yetişkinliği’ çoktan yarılamış kabul edilirlerdi. Ancak sanayileşme ile birlikte, bir meslek edinmek ve aileden ekonomik olarak bağımsızlaşmak için daha uzun süre harcanması, ‘gençlik’ sürecinin uzamasına yol açtı. Hala ‘genç’ olsalar da ergen olmayan, klasik ‘yetişkin’ sınıfına da...
  4. Halis Toprak istifa etti

Halis Toprak istifa etti

Halis Toprak, Toprak Holding Yönetim Kurulu Başkanlığından istifa ettiğini duyurdu. Halis Toprak, yazılı açıklamasında, 32 yıldan bu yana sürdürdüğü Toprak Holding Yönetim Kurulu Başkanlığından bugün itibariyle istifa ettiği, Yönetim Kurulu Başkanlığının oğlu Mehmet Toprak tarafından yürütüleceğini bildirildi.
  5. istifa

istifa

dini hikayeler, ibretlik hikayeler, hikayeler, rüya, hz. Muhammed(svs), en güzel dini hikayeler burda meleklerim... öyle güzel bir hikaye ki ağlamamak elde değil bu dünya için neler yitirdiğimizi ahiretimizi nasıl kararttığımızı bir kez daha hatırlatıyor bizlere. istifa Mehmet Akif her sabah namaz için Sultan Ahmet Camii’ne gelir.Her gelişinde de yaşlı bir adamın kendisinden önce...

Sayfayı Paylaş