gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Yetmiyor

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

alıntı​

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Yetmiyor
    çok hoş emeğine sağlık

Yetmiyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. "Sütüm yetmiyor demeyin"

"Sütüm yetmiyor demeyin"

raşit vural yağcı anne sütüm yetmiyor sütüm yetmiyor ne yapmalıyım Prof. Dr. Raşit Vural Yağcı, bebeklerin sık sık meme emme istemesinin anneleri tarafından yanlış algılandığını, ‘doymuyor- sütüm yetmiyor’ endişesine kapılarak ek gıdalara, mamalara başladıklarını söyledi. Bu endişeyle annelerin bebeklerine obez ve reflü olma yolunu da açtıklarını belirten Prof. Dr. Yağcı, “Meme, emmek bebekle...
  2. Sibel Can - Yetmiyor

Sibel Can - Yetmiyor

Alıştırdın kokuna Hasret düştü yatağıma Sevgine tutunmuşken Sarılmak yasak bana Resmine bakmasamda Yine gözlerim yasta Hasret olmaz diyordun Böyle bir aşkta Ah nasıl istedim Nasıl yandı yüreğim Gecikti mutluluk Tutuştu bedenim Yetmiyor ki düşlerim ahh Yalan yanlış sözlerinle Gerçek olurdun bana Şimdi yanımda yoksun Nasıl kandım ben sana Resmine bakmasamda Yine gözlerim yasta Hasret olmaz...
  3. İnsan Olabilmek Yetmiyor Bazen...

İnsan Olabilmek Yetmiyor Bazen...

Eğer, herkes kendini kaybedip seni suçladığı zaman, sen sogukkanlılığını koruyabilirsen; Herkes senden kuşkulandığında sen kendine güvenip tüm şüpheleri hoşgörüyle karşılayabilirsen; Sabırla bekleyebilir ve beklemekten yorulmazsan; yada iftiraya uğradığında yalana yalanla karşılık vermezsen ve kin tutana kin duymazsan; Eger,düşlere kapılmadan düş kurabilir; düşünebildiğin halde...
  4. Seni AnLatmaya Gücüm Yetmiyor..

Seni AnLatmaya Gücüm Yetmiyor..

Sayfalar yetmez,kalemim cümle kuramaz oldu artık.. Seni anlatmaya gücüm yetmiyor.. Tükeniyor bütün anlatımlar " senin sevdan " la başlamak isterken şiirlerime.. Nesin sen ? Yaralarımın merhemi mi? Herkesten ve herşeyden sakladığım ,içimdeki çoçuğun yüreğindeki takat mi? Yoksa Rabbimin kaderime yazdığı mutluluk şehri mi? Hangisisin? Dur..! Ben cevap vereyim.. SeN , gölgemin...
  5. Çilekeş - Yetmiyor

Çilekeş - Yetmiyor

Ne olur girme artık gecelerime Yalnızlığım bile yine hep seninle Ellerin ellerimi tutmuyor Gözlerin beni sana hapsediyor Bilmek yetmiyor, görmek yetmiyor Varlığın beni kahrediyor Farketmiyor, sensiz olmuyor Yokluğun bile beni terkediyor Sen vardın, sadece sen varsın Yine de ben hiç yoktum aklında Sen gördün, bir tek sen gördün Yine de ben hiç yoktum aslında Bilmek yetmiyor, görmek yetmiyor...

Sayfayı Paylaş