gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ygs 2013 başvuruları nerelere yapılıyor ?

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bu yıl bir kez daha ygsye girmek istiyorum.Başvurular başlamış galiba, nerden nasıl başvuracağız ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    2013 yılında YGS'ye girecek adaylar başvuruları aşağıda belirtilen yerlere yapabileceklerdir.

Henüz mezun olmamış, son sınıf düzeyindeki adaylar başvurularını okullarının bağlı olduğu başvuru merkezine yapacaklardır.

Mezun durumdaki adaylardan 2011-ÖSYS ve 2012-ÖSYS'nin her ikisine de bir Başvuru Merkezi aracılığıyla başvurmamış olanlar ile 2011-ÖSYS veya 2012-ÖSYS'ye başvurmuş olanlardan öğrenim bilgilerinde değişiklik olanlar başvurularını istedikleri başvuru merkezine yapabileceklerdir.

Mezun durumdaki adaylardan 2011-ÖSYS veya 2012 ÖSYS'den birine başvuru merkezi aracılığıyla başvurmuş olan ve öğrenim bilgilerinde değişiklik olmayanlar başvurularını; isterlerse bireysel olarak İnternet aracılığıyla, isterlerse diledikleri bir başvuru merkezine başvurarak yapabileceklerdir.

ygs 2013 başvuruları nerelere yapılıyor ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 YGS başvuruları ne zaman başlayacak

2012 YGS başvuruları ne zaman başlayacak

Arkadaşlarım 2012 de yapılacak olan ygs başvuruları ne zaman başlayacak hangi tarihte yapılacak bilgi var mı
  2. 2012 Ygs başvuruları başladı

2012 Ygs başvuruları başladı

arkadaşlar 2012 Ygs başvuruları başladı bilginiz var mı?
  3. 2012 Ygs ye başvurular başlıyor

2012 Ygs ye başvurular başlıyor

2012 Ygs başvuruları başladı 2012 Ygs başvurular başlıyor YGS başvuru tarihi yarın yani 3 ocak günü başlıyor Melek'lerim. Başvuruda bulunacak üyelerimize ve misafirlerimize şimdiden başarılar ve bol şans diliyor, gerekli bilgileri hemen aktarıyoruz arkadaşlarım. Üniversiteye girişte birinci aşama olan 2012 Yükseköğretime Geçiş Sınavına başvurular 3 Ocak salı günü başlıyor.Üniversiteye...
  4. 2012 ygs başvuruları bitti mi

2012 ygs başvuruları bitti mi

2012 ygs başvuruları bitti mi ? Arkadaşlar 2012 ygs başvuruları bitti mi bilen var mı lütfen acil banada cevap yazın yardım edin.!
  5. 2013 pomem başvuruları

2013 pomem başvuruları

Pomem başvuruları 2013 2013 pomem başvuruları için herhangi bir resmi açıklama yapılmadı.Henüz bir resmi açıklama gelmemesine rağmen tahminimize göre Kamu Personel Seçme Sınavının birinden (KPSS – P3) puan türünden (60.000) ve üzerinde puan alan ve en az dört yıllık yüksek öğretim kurumlarından veya bunlara denkliği kabul edilen yurt dışındaki yüksek öğretim kurumlarından mezun olanlar...

Sayfayı Paylaş