gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

YGS başvuru tarihleri uzayabilir mi acabaaaa

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ben merak ediyorum ygs başvuru tarihleri uzayabilir mi, hani gecikenler için böyle bir uygulama yapıldı mı hiç ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz,
    YGS başvuru tarihleri genelde uzatılmaz. Ancak ekstrem bir durum olması durumunda uzatılabilir. Bu zamana kadar YGS başvuru tarihleri hakkında herhangi bir dğişiklik olmamıştır. Tarihlerin güncelliği ve hakkındaki bilgiler için ÖSYM resmi sayfasını ziyaret etmeniz gerekir.

YGS başvuru tarihleri uzayabilir mi acabaaaa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 YGS Başvuru Tarihleri

2012 YGS Başvuru Tarihleri

2012 ygs başvuru tarihleri 2012 ygs başvuru ne zaman 2012 ygs başvuru ile ilgili bilgiler burada melekler. 2012 'de YGSye başvuracak olan meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için yeni bir haber veriyoruz melekler :) Daha önce 2012 ygs başvuru tarihi olarak açıklanan 26 Aralık 2011-6 Ocak 2012 tarihi değişti melekler. 2012 ygs başvuru ne zaman merak edenler için işte 2012 ygs başvuru haberin...
  2. 2012 ygs başvuru tarihi ne zaman

2012 ygs başvuru tarihi ne zaman

Kızlar önümüzde ki yılın ya da bu yılın mı desek, nasıl olsa günler kaldı yıla girmeye :D Her neyse işte 2012 ygs başvuru tarihi ne zaman biliyor musunuz? bilen banada bildirsin.
  3. 2012 YGS başvuru kılavuzu

2012 YGS başvuru kılavuzu

2012 ygs başvuru tarihi değişti 2012 ygs ye başvuru tarihi ertelendi 2012 ygs başvuru şartları Arkadaşalr 2012 YGS başvuru tarihi değişti sınav ertelendi. 2012 YGS başvurusu ne zaman diyenler için aşağıda bilgiler aktarıyoruz. YGS Başvuru tarihleri ösym 3 Ocak -13 Ocak 2012 olarak belirlendi Adaylar Yükseköğretime Geçiş Sınavına 3 ila 13 Ocak 2012 tarihleri arasında...
  4. 2012 ygs başvuru koşulları

2012 ygs başvuru koşulları

2012 ygs sınavına başvuru, 2012 ygs başvuru koşulları Bu yıl yapılacak oaln YGS sınavına kimler girebiliyor ve YGS başvuru koşulları şartları nelerdir diye merak eden tüm melek'lerimizin ve misafirlerimizin sorusunu, bu yazımızda cevaplıyoruz arkadaşlarım. 2012 ygs'ye kimler başvurabilir? ÖSYS-YGS’ye 2011-2012 öğretim yılında ortaöğretim kurumlarının (Lise veya dengi okullar,...
  5. ygs son başvuru tarihi ne zaman acil cevap

ygs son başvuru tarihi ne zaman acil cevap

Ben liseyi bitirdim ve ikinci kez ygsye girecem. Başvuru tarihinden geç haberim oldu. Acaba son başvuru ne zaman, inş kaçırmamışımdır :S

Sayfayı Paylaş