gebe
  1. yasemin asu

yasemin asu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    24
    Ödül Puanları:
    0

Ygs lys!!!

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında yasemin asu tarafından paylaşıldı.

Ygs hazırlanıyorum:/ ve çok az bi zaman kaldı artık.hangi bölümü istedğimi buldum artık ingilizce işletme dşünüyorum.ama bnm kazanablceğim en iyi üniversite eskişehir.ya o da olmazsa ne yaprım blmiyorum.daha dşük puanlı yerler var yalove pamukkale afyon gibi.aranızda işletme okuyan var mı? bu özel şirketlerde üniverstenn adının olmaması sorun olur mu? lütfen yardımcı olun :grev:

Ygs lys!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lys Sorgulama Sayfası LYS sonuçları

Lys Sorgulama Sayfası LYS sonuçları

lys sorgulama lys sonuç öğrenme sonuçları sınav sonucu lys sonuçları, lys sınav sonuçu öğrenme sayfası, sorgulama, sonuç bulma hakkında bilgiler... Lys sınavına giren arkadaşlarımız, melekçikler ve değerli misafirlerimize müjdeler olsun. Sınava girdiniz ve sonucunuzu bulmak istiyor iseniz hemen aşağıda bulunan linke tıklayarak sınavdan kaç puan aldığınızı bulabilirsiniz. Evet meleklerim...
  2. Ygs Sınavı

Ygs Sınavı

Adım Onur Önder Banaa dua okursanız allah size 100 katı sevabını versin . 3 gulhü 1 elham ne kdar okursanız allah razı olsun . Okurmusunuz ?
  3. YGS ve LYS Puanlarına Göre Nereler Tercih Edilebilir

YGS ve LYS Puanlarına Göre Nereler Tercih Edilebilir

YGS ve LYS Puanlarına Göre Nereler Tercih Edilebilir bu konuda çok acil bilgi istiyorum ama bilir kişilerden
  4. 2013 ÖSYM Sınav Takvimine Göre YGS LYS ve Diğer Tüm Sınavların Tarihleri

2013 ÖSYM Sınav Takvimine Göre YGS LYS ve Diğer Tüm Sınavların Tarihleri

2013 ösym sınav takvimi 2013 lys tarihi 2013 ygs tarihi Sevgili melekler, bu yıl Haziran ayında yapılan LYS sınavları sonuçlandı ve adaylar şu anda tercih sonuçlarını bekliyor. Tüm adaylara bol şans diliyoruz ve önümüzde ki yıl sınava girmeye hazırlanan tüm meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için 2013 lys tarihi, 2013 ygs tarihi ve 2013 ösym sınav takvimi içinde ki tüm sınavların...
  5. 2013 LYS Sonuçları Açıklandı!

2013 LYS Sonuçları Açıklandı!

2013 lys sonuçları lys 2013 sonuçları Sevgili melekler, üniversiteye girmek isteyen adayların merakla bekledikleri 2013 LYS sonuçları bugün açıklandı. Saat 13:00'de bir toplantı yapan ÖSYM Başkanı Ali Demir, 2013 ÖSYM sonuçlarını ve birincilerini açıkladı. Siz de kendi puanınızı BURADAN ÖĞRENEBİLİRSİNİZ.. İşte ÖSYM Başkanı Ali Demir'in açıklamalarından satır başları: YGS’de çok kısa...

Sayfayı Paylaş