gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ygs son başvuru tarihi ne zaman acil cevap

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ben liseyi bitirdim ve ikinci kez ygsye girecem. Başvuru tarihinden geç haberim oldu. Acaba son başvuru ne zaman, inş kaçırmamışımdır :S

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS) için başvurular, 15 Ocak Salı günü sona erecek. Adaylar, 2013-ÖSYS Kılavuzu ile Aday Başvuru Formuna ÖSYM'nin internet adresinden ulaşabilecek.
    Ortaöğretim Kurumu (Okulu) Müdürlükleri ve ÖSYM Sınav Merkezi Koordinatörlükleri ÖSYS'de başvuru merkezi olarak görev yapacak. Henüz mezun olmamış son sınıf düzeyindeki adaylar, başvurularını okullarının bağlı olduğu başvuru merkezine yapacak.

ygs son başvuru tarihi ne zaman acil cevap konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 YGS Başvuru Tarihleri

2012 YGS Başvuru Tarihleri

2012 ygs başvuru tarihleri 2012 ygs başvuru ne zaman 2012 ygs başvuru ile ilgili bilgiler burada melekler. 2012 'de YGSye başvuracak olan meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için yeni bir haber veriyoruz melekler :) Daha önce 2012 ygs başvuru tarihi olarak açıklanan 26 Aralık 2011-6 Ocak 2012 tarihi değişti melekler. 2012 ygs başvuru ne zaman merak edenler için işte 2012 ygs başvuru haberin...
  2. 2012 ygs başvuru tarihi ne zaman

2012 ygs başvuru tarihi ne zaman

Kızlar önümüzde ki yılın ya da bu yılın mı desek, nasıl olsa günler kaldı yıla girmeye :D Her neyse işte 2012 ygs başvuru tarihi ne zaman biliyor musunuz? bilen banada bildirsin.
  3. 2012 Oyp Başvuru Tarihleri ne zaman

2012 Oyp Başvuru Tarihleri ne zaman

Kızlar acaba aranızda 2012 Oyp Başvuru Tarihleri ne zaman bilen var mı? 2012 Oyp Başvuru Tarihleri ne zaman bilen varsa lütfen çok acil olarak bana da yazsın
  4. 2013 ygs son başvurusu ne zaman

2013 ygs son başvurusu ne zaman

Merhaba arkadaşlar. Henüz banklaya parayı yatıramadığımdan ygs başvurumu da yapamadım. Acaba başvuru için son tarih ne ?
  5. TORBA YASA VERGİ PRİM AFFI SON BAŞVURU TARİHİ NE ZAMAN?

TORBA YASA VERGİ PRİM AFFI SON BAŞVURU TARİHİ NE ZAMAN?

torba yasa vergi prim affı tarihi,vergi prim affı tarihi 2014,vergi prim affı için ne zaman başvurmalıyım,vergi prim affı başvuru son gün ne zaman,vergi prim affı 2014 son başvuru tarihi hangi gün,vergi prim affı son başvuru tarihi hakkında bilgiler Meclisten tartışmalı bir şekilde geçerek Cumhurbaşkanlığına sunulan Torba yasa onaylanmasıyla birlikte Başbakanlığa iletilmiş ve ardından...

Sayfayı Paylaş