gebe
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Yıkama Yağlama Kuralları

Konu, 'Yıkama Yağlama Servisi :)' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

bebek yıkama oyunları kedi yıkama oyunları Maksat keyifli zaman geçirmektir arkadaşlarım, bu bölüme herkes yazabilir Yani herkes yıkamacı yağlamacı olabilir. Yazacağınız cümle ile problem / dert / sıkıntı çeken üyelerimizin yüzlerinde bir nebze tebessüm ettirebilirsek ne mutlu bize

:D:D

Bakalım En yıkamacı yağlamacı kim olacak merak ediyorum

Hadi hayırlı olsun

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: Yıkama Yağlama Kuralları
    benim canım sıkkın yağ yapın pohpohlayın beni :tsk:

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Aman efem amaaan... Dünyanın En güzel dünyanın en şeker dünyanın en mokemmel Admini ***** gelmiş...

Sıkma canını, aynaya bak ne kadar güzel olduğunu göreceksin.. :D:D

Deneme deneme breyk breyk bu bir yıkama yağlamadır.. Denemedir :D:D

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

:peace: :peace: :peace: :peace:

eee daha başka beni pohpohlamak isteyenler bir adım öne çıksın :pound:
    tşk ederim M.C sende adminlerin en mükemmel olanı ve en zeki en hırslı en yetenekli patronsun bak karşılıklı yağladık ödeşdik :laugh:

5. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Aman da benim aylığı artık kesmeyen bonkör süper karizma patronumla, zeki güzel akıllı ve çalışkan canım ***** buradaymıııışşş.... :D:D Ben altta kalır mıyım hiç bak ikinizi de aradan çıkardım he he he... Aradan Ecelin'i de çıkaralım olmaz şimdi, adminlerin en tatlısı, en yakını, en anlayışlısı, en olgunu, en cana yakını :D:D Bir tanesiiinn seennn... Ohh, tamamdır, bütün yıkama yağlama görevlerimi tamamlamış bulunuyorum :D Yıh yıh yıh

Yıkama Yağlama Kuralları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yağlama

Yağlama

yağlama hamuru tarifi lavaşlı tarifler yaglama lavaşla yapılan tarifler Arkadaşlar bu kayseri yöresine ait bi yemek, annem acil durumlarda yapar bunu. acil nasıl diyeceksiniz hamuru var mayası varr ama inanın annemin en çabuk yaptığı şey bu. ben bunu ofiste arkadaşlara öğrettim yapıp yiyoruz. Yufkasına gelince marketlerde satılan 12-24 lavaşlar var onu kullanıyoruz. Afiyet olsun şimdiden....
  2. OTomatik yağlama yıkama servisi :D

OTomatik yağlama yıkama servisi :D

ŞImartılmaya pohpohlanmaya mı ihtiyacınız var.Buyrun o zaman :) byEFSaNE YIKaMa YaGLaMa SeRViSi burdan
  3. Kayseri ye özgü yağlama...

Kayseri ye özgü yağlama...

kayseri yaglama kayseri yağlama yaglama yöresine ait yemekler yağlama 5 su bardağı un 1 çorba kaşığı zeytinyağı 1 çorba kaşığı maya 1 tatlı kaşığı tuz Yeterince ılık suSOS İÇİN: 250 gr kıyma 2 büyük soğan 1 yemek kaşığı domates salçası 1 tatlı kaşığı biber salçası 100 gr margarin 2 adet sivri biber Kırmızı biber maydanoz YAPILIŞI: Kuru maya un ile karıştırılır. Sonra diğer hamur malzemeleri...
  4. bebek yıkama kılavuzunuz!

bebek yıkama kılavuzunuz!

bebek yıkama oyunları rüyada bebek yıkamak yıkama teknikleri rüyada cocuk yıkamak Yeni anneler ya da daha alışamamış bebek sahiplerinin aklını hep bu soru karıştırır.O micik bebeğimi nasıl yıkayacağım ? Yeni doğan bebek nasıl yıkanmalı,yıkanırken nasıl davranılmalı ve bebeğe nasıl banyo yaptırılmalı.Sizin de böyle bir soru varsa aklınızda işte bebek yıkama klavuzunuz hanımlar,okuyun ve yıkayın...
  5. Saç yıkama teknikleri

Saç yıkama teknikleri

rüyada saçını yıkamak rüyada saç yıkamak saç yikamak yıkama teknikleri Saç yıkama ile ilgili teknik bilgileri sizler için sunuyorum.Daha sağlıklı ve canlı saçlara sahip olmanız için bu tavsiyeleri uygulamanız yeterli olacaktır:) Yanlış fırçalama ve yıkama saçların cansızlaşmasına kırılmasına sebep olur. Saçlarınızı canlandırmak için büyük bir çabaya mı girdiniz? maskelerden yada diğer...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş