gebe
  1. dort_yapraklı_yonca

dort_yapraklı_yonca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

yıkamadan giymeyin

Konu, 'Herşeyin başı sağlık !' kısmında dort_yapraklı_yonca tarafından paylaşıldı.

konu tekrarı olduğu için siliyorum

Son düzenleme: 23 Haziran 2008
  2. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: yıkamadan giymeyin
    evet bu konu var canım ben ekledim yinede teşekkürler

3. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: yıkamadan giymeyin

hmm paylasim icin sagol!

yıkamadan giymeyin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kıyafetlerinizi yıkamadan etiketini okuyun!

kıyafetlerinizi yıkamadan etiketini okuyun!

etiketlerdeki semboller etiketlerdeki sembollerin anlamları yıkama sembolleri ve anlamları giysi etiketlerinin camaşır yıkama işaretleri Tekstil ürünleri üzerinde yer alan etiketlerdeki yıkama talimatlarını içeren grafik sembollerin, toplumun çoğunluğu tarafından bilinmediği, bundan dolayı da birçok giysinin kullanılamaz hale geldiği bildirildi. Tekstil ürünlerinin en uygun...
  2. Yıkamadan önce etiketini okuyun

Yıkamadan önce etiketini okuyun

Tekstil ürünleri üzerinde yer alan etiketlerdeki yıkama talimatlarını içeren grafik sembollerin, toplumun çoğunluğu tarafından bilinmediği, bundan dolayı da birçok giysinin kullanılamaz hale geldiği bildirildi. Tekstil ürünlerinin en uygun nasıl kullanılacakları, yıkanacakları ve etiketlerde tekstil ürünlerinin nasıl yıkanacağından, ütüleneceğine kadar önemli tüm bilgiler...
  3. Çocuklarda el yıkamanın önemi

Çocuklarda el yıkamanın önemi

el yıkamanın önemi okulda el yıkamanın önemi okullarda okulda nedir okullarda nedir Çocuklarda el yıkamanın önemi Başta grip olmak üzere, bir çok bulaşıcı hastalığın yayılmasında doğru yıkanmayan ellerin büyük rolü olduğunu belirten uzmanlar, özellikle ilköğretim okullarında uygulamalı doğru el yıkama derslerinin verilmesini tavsiye ediyor. Uzman doktor Dursun Bostancı, el temizliğinin...
  4. yeni aldığınız kıyafetleri yıkamadan giymeyin...

yeni aldığınız kıyafetleri yıkamadan giymeyin...

Yeni aldığınız iç giyim, çorap ya da farklı kıyafetleri yıkamadan giymeyin. Çünkü bu ürünler, hazırlanma ve üretim aşamasında farklı ortamlarda üretiliyor-depolanıyor. Üzerlerinde çok miktarda toz birikebiliyor. Ayrıca boya işlemi nedeniyle, boya artıkları kumaşta kalabiliyor. Yeni aldığı bir kıyafeti kim hemen üzerinde görmeyi istemez ki? Peki bu durum ne kadar hijyeniktir hiç...
  5. Dar Ayakkabı Giymeyin!

Dar Ayakkabı Giymeyin!

Dar ayakkabı, dar ayakkabının zararları, olumsuz yönleri hakkında etaylı bilgi alalım arkadaşlar. Dar ayakkabı ayaklarda nasır oluşumuna neden oluyormış melekler bu yüzden dikkat edilmesi gereken bir sağlık sorunu oluyor. Uzmanlar, özellikle çok fazla dar ayakkabı giymekten nasır oluşumunun arttığına dikkat çekiyor. Özellikle parmağın üst kısmında meydana gelen sürtünme derinin...

Sayfayı Paylaş