gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

YıKaNa BiLiR KLAVYELER çıktı !!!

Konu, 'Bilim ve Teknik' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Windows98/Me/2000/NT/XP Minton'dan Dünyada geliştirilen en son teknolojileri Türk kullanıcısına en iyi kalite ve en uygun fiyat anlayışıyla sunmayı kendisine temel ilke edinen Minton, MKB 1014 bilgisayar klavyesiyle teknoloji ve modayı bir arada görmek isteyenlere hitap ediyor. En son teknolojik ürünleri trendlere uygun bir şekilde tüketiciye sunan Minton, yeşil, pembe, turuncu ve mavi gibi renklerden hazırlanan, dilediğinde yıkanabilen bu şeker gibi klavyelerle çalışma ortamınızı renklendiriyor.

Windows98/Me/2000/NT/XP versiyonları ile uyumlu,USB arabirim; PS/2 giriş adaptörü,USB uzatma kablosu ile fonksiyonel olarak her türlü donanıma sahip olan Minton MKB 1014, elastik yapısıyla kullanıcıya büyük kolaylık sağlıyor.

Yıkanabilir ve hijyenik yapısı, esnek ve portatif oluşuyla sudan ve tozdan etkilenmeyen MKB1014, siyah, mavi, pembe, yeşil, turuncu, beyaz renk seçenekleriyle bilgisayarda geçirdiğiniz zamanı daha eğlenceli kılıyor.

YıKaNa BiLiR KLAVYELER çıktı !!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çıkın

Çıkın

Rüyada çikin görmek mala yorumlanir. Rüyada " çikin bulup açtigini görmek, yeni bir mal satin alacagina, bir çikin buldugunu görmek,piyango gibi bir paranin çikacagina, bir çikini baskasina verdigini görmek, bir menfaat görecegine isarettir.
  2. Klavye Sanatlari

Klavye Sanatlari

______________.s$$$___ __.s$, ___s$$? _____________s$$$$?______.s$ ___.$$? ________, ____$$$$$.______s$?____?$ ________$___$$$$$$s_____s$?_ ____?$$ _______s$___?$$$$$$$s___$$$, `____$$ _______$$____?$$$$$$s.__?$$s _____$$$ ________?$.____?$$$$$$$s_.s$ $$____ _______`$$.____?$$$$$$$_$$$$ ___s? ________?$$s____?$$$$$$s$$$? __s$? _________?$$s____$$$$$s$$$$` __s$$...
  3. Klavyede Yoga

Klavyede Yoga

İşyerinde günün büyük bölümünü bilgisayar karşısında geçirenler için tasarlanan 'klavyede yoga' egzersizleri hem boyun, bel, sırt, omuz ve bacak ağrılarına iyi geliyor hem de stresi azaltıp, enerji tazeliyor. Altın kuralı, 'vücudu dinleyip insiyafit kullanmak' olan klavyede yoga harektlerinin temel tekniği ise doğru nefes alıp vermek. En önemli enerji tazeleyici olarak tanımlanan doğru...
  4. Klavyenin Gizemleri

Klavyenin Gizemleri

klavyenin gizemleri klavyede sonsuz işareti yapma alt tuşuyla yapılan işaretler alt tuşuyla yapılan harfler klavyede sonsuz işareti Faremizin en büyük yardımcısı olan klavye, tüm sırlarıyla mercek altında Klavyenin üzerinden yüzden fazla tuş bulunuyor. Bunların büyük bölümünü harfleri ve noktalama işaretlerini yazmak için kullanıyoruz. Peki ya diğerlerini? Her şeyden önce, klavye üzerindeki...
  5. Ben Bilmem Eşim Bilir Stüdyosunda Yangın Çıktı!

Ben Bilmem Eşim Bilir Stüdyosunda Yangın Çıktı!

ben bilmem eşim bilir, ben bilmem eşim bilir programı, ben bilmem eşim bilir yangın Sevgili melekler, Posta Gazetesi tv eleştirmeni Mesut Yar talihsiz olayı köşesinden duyurdu, Ben Bilmem Eşim Bilir yandı! Mesut Yar'ın açıklamasına göre ' Önceki gün bir film platosunda çıkan yangın en çok "Ben Bilmem Eşim Bilir"i (Kanal D) vurdu. Yarışmanın ödül olarak verdiği arabası dahil...

Sayfayı Paylaş