gebe
  1. maviii

maviii Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

yıkılan hayeller

Konu, 'Gebelik' kısmında maviii tarafından paylaşıldı.

merhabalar.., Aranıza yeni katıldım.ama sizleri yaklaşık 1 senedir takip ediyorum.en sonunda acılarımın birileriyle paylaşarak azalacağını düşündüm.4 senedir mutlu giden bir evliliğim var.herşey çok güzel hatta süper desem abartmış olmam sanırım.ama bir eksiğimiz var.iki çift göz,yumuk bir el,bir bebek.evliliğimizin 4 ayında dış gebelik,3 senenin içinde 5 aylık erken doğum ve.1 ay öncede kimyasal gebelik geçirdim.acım azalmıyo.ve ben hergün evimde küçücük bir bedenin koşuşturacağı günleri bekler oldum.hergece dualarımda çağırıyorum onu.sanki o minicik bebek şenlendirirse yuvamızı ben nefes almaya başlıycam.o gelirse güneş doğacak dünyama.benim gibi problem yaşayanlar yazarsanız bana tecrübelerinizi,ve paylaşırsanız fikirkerinizi yanlız olmadığımı hissedicem sanki.bana dua edermisiniz.

2. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    Canımm aramıza hoş geldin. Kendini yıpratma Allahın takdiri daha zamanı var demekki ama Allah en kısa zamanda nasip eder inşallah...Sana ve senin durumunda olan tüm müslümanlara...

3. eminegelin

eminegelin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    Mavii dilerim allahtan en kisa zamanda sana cok güzel bir bebek nasip eder...

yıkılan hayeller konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir fotoğrafçının hayelleri

bir fotoğrafçının hayelleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. guzel hayeller

guzel hayeller

hayeller bırcıftlıgım olsun yesıl guzel doganın ıcınde esım ben ve allah yenıden nasıp ederse bebegımızle ..............

Sayfayı Paylaş