gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

yıkılmadan 10 sanıye öncesi...

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Onlar tam o gün evleneceklerdi. Yani Çin'deki büyük depremin olduğu gün... Düğün fotoğraflarını çektirmek üzere kilisenin önündeydiler. Ama sonunda ellerindeki tek fotoğraf bu oldu. [​IMG]
    Fotoğrafçı Wang Qiang korkunç depremden saniyeler önce Fransız rahipler tarafından inşa edilen kilisenin önünde gelinin bu fotoğrafını çekmişti.
    Birden yer sarsılmaya başladı. Her yer toz içinde kalmıştı. Fotoğrafçı Qiang bir yandan insanlara "koşun" diye bağırırken, bir yandan da deklanşöre basmaya devam ediyordu.
    Fotoğraflarda yaşanan dehşetin boyutu bir kez daha gözler önüne serildi. Kilisenin enkazı başında şok içinde dikilip kalan gelin ile damat mucize bir şekilde ölümden kurtuldu.
    Fotoğrafçının ifadesine göre kilisenin yıkılması 10 saniye sürdü. Tam yıkılırken Qiang bu kareyi çekti...
    Bu da kilisenin depremden sonraki hali... Geriye sadece binanın ön yüzü kaldı.
    En mutlu günlerinde ülkelerinin en acı gününe tanık olan gelin ile damat uzun süre şoku atlatamadı. Çin şimdi onların mucize bir şekilde ölümden kurtuluşunu konuşuyor.

yıkılmadan 10 sanıye öncesi... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ikiz kulelerin yıkılma anı

ikiz kulelerin yıkılma anı

ikiz kulelerin yıkılma anı ikiz kulelerin yıkılış tarihi yıkılış anı kuleler ikiz kulelerin yıkılma ani hiç biyerde yok şok şok şok :hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh:
  2. Ataol Behramoğlu - Yıkılma Sakın

Ataol Behramoğlu - Yıkılma Sakın

Ataol Behramoğlu - Yıkılma Sakın kötü şey uzakta olmak dostlarından, sevdiğin kadından yasaklanmak bütün yaşantılara seni tamamlayan, arındıran kapatıldığın dört duvar arasında sağlıklı, genç bir adam olarak neler gelmez ki insanın aklına sevinçli, özgür günlere dair kalmıştır yüzlerce yıl uzakta onunla ilk kez öpüştüğün şehir acı, zehir zemberek bir hüzün kalbinden gırtlağına...
  3. Hakan Taşıyan - Nasıl Yıkılmam

Hakan Taşıyan - Nasıl Yıkılmam

Yıkılmaz sandılar şu bedenimi Taştanmı yarattın yaradan beni Kader düşman etti sevdiklerimi Ben böyle kaderle nasıl yıkılmam Her yüzüme gülen dost yalancıymış En yakınım bile bir yabancıymış Onlar hep misafir gönlüm hancıymış Ben böyle kaderle nasıl yıkılmam Vurup düşürdüler beni dertlere Kıydılar ömrüme inan boş yere Gül sanıp kanmışım ben dikenlere Ben böyle kaderle nasıl yıkılmam Her...
  4. iki sanıyenın hükmü...

iki sanıyenın hükmü...

Ey insanlar yaşama güvenip hatalar yapmayın unutmayın insan hayatında 1 sanıyenın hükmü vardır....Sadece iki sanıye!!! Derin bir nefes alın.Siz daha bu nefesi bırakmadan...iki saniye sürer...bakın neler oluyor.... 1-Dünya güneş etrafında 60 km. yol aldı... 2-Güneş 10 milyon kere milyar ton kömür yakarak elde edilebilecek muazzam bir enerjiyi uzaya yaydı... 3-Dünyamız samanyolu çevresinde...
  5. Hülya Avşar Programı Öncesi Tam 10 Kg Verdi!

Hülya Avşar Programı Öncesi Tam 10 Kg Verdi!

hülya avşar haberleri, hülya avşar kilo verdi, hülya avşar haberleri Sevgili melekler, başarılı televizyon yüzü Hülya Avşar, Tv8'de sunacağı programı öncesi tam 10 kg verdi. Kısa zamanda zayıflayan Hülya Avşar, eylülde TV8’de sunacağı sabah programı öncesi tatilin tadını çıkarıyor. 10 kilo veren Avşar, gündüz wakeboard, gece ise tenis oynayarak form tutuyor. Avşar’ın fit görüntüsü sosyal...

Sayfayı Paylaş