yıl dönümümüz

Cevap: yıl dönümümüz

allah bır ömur boyu sewgınız daım etsın canımm

arkadaşlar gerçekten hepinize çok çok teşekür ediyorum çok naziksiniz.
yarın saat 09.30 da aşk serüvenimiz 1yılını dolduruyor bebişim benden uzakta oldgu için kargo gönderdim çok mutlu oldu,öyle bir günde doğmuşuz ki herikimizde 25inde aşkım,27sinde ben 26sında da aşkımız dogdu...:26::Laie_23::26:

arkadaşlar benim süpriz hediyemde sabah uyandıgımda aşkımı karşımda bulmam oldu şuanda yoldan geldiği için içerde yatıyor balım (annemle birlikte süpriz yapmışlar).tabii yanındada paketler vardı :Laie_23:

arkadaşlar hepinize tekrar tekrar teşekür ediyorum inş sizlerde mutlu olursunuz ömür boyu sağlıkla kalın canlar öpüyorum sizleriii:23:

selam arkadaşlar çok mutluyum yarın,acısıyla,tatlısıyla,hüznü,sevinciyle birlikteliğimin sözlümle birlikte tam 1 yılımıza giriyoruz ertesi günde doğum günüm çok seviyor ve seviliyorum bundan daha güzel bir mutluluk yok benim için duyduk duymadık demeyin aşkımı çok ama çokkk seviyorum,bizim aşkımız tam bir aşk sahnesi olur valla anlatmayla bitmez :)) türk filmleri gibi yani....:hhh::hhh:

'''bebeğimi çok seviyorum ''' kızlarrr :minik:

ah canıııımmm.... allah hep böyle yüzünü güldürsün inşallahh..ne mutlu sana ki.. dünyanın en özel duygusunu yaşıyosun..hemde bütün güzelliğiyle...

ömür boyu umarım bu aşkınız, sevginiz hiç bitmez...
çünkü sen en güzel şeylere layıksın. canım arkadaşım benim.:ar4fd:

ah canıııımmm.... allah hep böyle yüzünü güldürsün inşallahh..ne mutlu sana ki.. dünyanın en özel duygusunu yaşıyosun..hemde bütün güzelliğiyle...

ömür boyu umarım bu aşkınız, sevginiz hiç bitmez...
çünkü sen en güzel şeylere layıksın. canım arkadaşım benim.:ar4fd:
canım çok teşekür ederim,hepimiz bir ömür boyu mutlu ve sağlıkla sevdiğimiz insanlarla birlikte oluruz inş sende herşeyin en güzelie layıksın balım öpüyorum kocaman :hula::gathering:

Biraz gec kalmisim ama cevap yazmadan gecemedim, Allah bir ömür boyu mutlu etsin sizi, gecmis dogum gününde kutlu olsun nice saglikli huzurlu mutlu yillara :)

Geri