gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Yıl Sonuna Kadar Vapurlar Öğretmenlere Ücretsiz!

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Öğretmenler gününde tüm öğretmenlere kıyak geldi:) 24 Kasım dan itibaren tüm vapur seferleri çalışan ve emekli tüm öğretmenlere yıl sonuna kadar ücretsiz hizmet verecek.Konuyla ilgili haberin detaylarına geçiyorum. [​IMG]

Yapılan açıklamaya göre, Şehir Hatları'nın “Öğretmenlerimize Sevgiyle...” kampanyası kapsamında, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı tüm ilköğretim okullarında ve liselerde görev yapan öğretmenler, dershane öğretmenleri, emekli öğretmenler ile üniversite öğretim üyeleri, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nden itibaren yıl sonuna kadar Boğaziçi özel gezi seferleri hariç, tüm Şehir Hatları vapurlarında ücretsiz olarak seyahat edebilecek.

Kampanyadan yararlanacak öğretmenlerin, iskele girişlerinde bağlı oldukları kurum ve kuruluşlara ait kimlik kartlarını ibraz etmeleri yeterli olacak.

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Tüh yaa İstanbul'a mı gitsek acaba .:D

Yıl Sonuna Kadar Vapurlar Öğretmenlere Ücretsiz! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vapur

Vapur

Bakınız; Gemi.Rüyada vapur görmek, bir yolculuğa çıkacağınıza yorumlanır. Rüyada vapur görmek, bir yolculuğa çıkacağınıza yorumlanır. Rüyada bir vapur gezisi yaptiginizi görmeniz kisa bir deniz yolculugu sonunda oldukça karli bir ise gireceginize delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada vapur görmek, üzüntü, keder ve pismanliga isarettir. Vapurdan çiktigini gören kimse, ferahliga...
  2. Son nefesine kadar vurustu!

Son nefesine kadar vurustu!

PKK'lı Teröristlerle Çıkan Çatışmada Şehit Düşen, Evli ve 1 Çocuk Babası 27 Yaşındaki Jandarma Komando Astsubay Onur Bakbak'ın Yaralıyken Saatlerce Çatıştığı Ortaya Çıktı. Şırnak’ın Silopi İlçesi’nin kırsal kesiminde PK’lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit düşen, evli ve 1 çocuk babası 27 yaşındaki Jandarma Komando Astsubay Onur Bakbak’ın yaralıyken saatlerce çatıştığı ortaya çıktı....
  3. sonuna kadar okuyacaksınız eminim

sonuna kadar okuyacaksınız eminim

Belki biliyorsunuz , ama inanın o içimizdeki küçük kız yeniden uyanacak:) Bülent, avucunu açmis kendisine dogru elini uzatan adama ters ters bakti. Elli yaslarinda gösteren adam, görmeye alistigi hirpani kiyafetli dilencilere benzemiyordu. Üzerindeki giysiler eski fakat temizdi. Eli yüzü temiz ve saglikli görünüyordu.‘Sapa saglam adam gidip çalisacagina dileniyor, belki benden daha...
  4. son nefese kadar...

son nefese kadar...

bugün dadlum bitanemle 5. yılımıza girdik son nefese kadar birlikte olmamız dileğiyle... çok seviyorum seni herşeyim iyiki benimsin.... :asskim:
  5. Sibel can\Soner Kabadayı Son Vapur

Sibel can\Soner Kabadayı Son Vapur

sibel can soner kabadayı son vapur sibel can soner kabadayı son vapur sözleri soner kabadayı,soner kabadayı 2011,sibel can,sibel can 2011,sibel can soner kabadayı,sibel can soner kabadayı son vapur Sibel Can Geri Dönersen Dön Ben Burdayım Karşıdan Karşıya Son Vapurdayım Yerim Belli, Yurdum Belli Biraz Gururda Biraz Mağrurdayım Soner Sarıkabadayı Geri Dönersen Dön Ben Burdayım Karşıdan Karşıa...

Sayfayı Paylaş