gebe
  1. beyzasavruk

beyzasavruk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Yılandan korkmam yalandan korktuğum kadar

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında beyzasavruk tarafından paylaşıldı.

yılandan korkmam yalandan korktuğum kadar İnsanların yalancısını sevmem de korkarımda ne için söylenirse söylensin yalan yalandır.Özellikle de pembesi beyazı yoktur bence sadece insan kendini kandırır oyalar , yalanın mecburiyeti de yoktur.Özellikle anneye , babaya , kocaya söylenen yalanlara karşıyım ve tahammülüm yok.Yalanı bir kere söylersin başına binlerce dert alırsın aman aman benden uzak cehenneme odun olsun.:mad2:

2. Münzevi

Münzevi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    Yalan, dinimizce de en büyük haramlardan biridir. Yalan, Şeytan'ın bir özelliğidir ve onun en sevdiği günahlardandır. Dediğiniz gibi yalan söyleyen insanlar buna alışmakta zorlanmazlar. Çünkü genellikle her yalanın devamı gerekir uzar da uzar... Sonra bir bakmışız ki yalanlarımızın kölesi olmuşuz. Sonra nasıl huzurla koyacağız başımızı yatağa?.. Allah korusun...

Haykırışınızı destekliyorum efendim... Teşekkürler...

Yılandan korkmam yalandan korktuğum kadar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayattan Korkma

Hayattan Korkma

Tür : Dram Gösterim Tarihi : 7 Mart 2008 Yönetmen : Berrin Dağçınar Senaryo : Berrin Dağçınar Görüntü Yönetmeni : Ercan Özkan Yapım : 2008, Türkiye Oyuncular Zeki Alasya , Tarık Papuçcuoğlu , Hakan Boyav , Suzan Aksoy , Ceren Soylu Türk sinema ve tiyatrosunun bir çok önemli ismini bir araya getiren “Hayattan Korkma”, yönetmen Berrin Dağçınar’ın ilk sinema filmi. Senaryosunu da...
  2. Ecem - Korkma

Ecem - Korkma

ecem aşktan korkma ecem korkma klibi klip sakın sevmekten kurşun sesi kadar hızlı geçer yaşamak Ölüm bir göz kapamak kadar kolay Sevmekse ölümün en görkemli tonu Yaşamım bir ucunda onu yakalamak En zor evet en zor olanı da bu Aaaahhhh Korkma Sakin sevmekten korkma Kursun sesi kadar hizli gecer yasamak Ama öylesine zor ki Kursunu havada, sevdayi sicacik yürekte tutmak.
  3. Hayat Kadar Yalan, Ölüm Kadar Gerçektik

Hayat Kadar Yalan, Ölüm Kadar Gerçektik

Hayat Kadar Yalan, Ölüm Kadar Gerçektik Bugün yine hatıralarımı gözlerime yükleyip “senin gözyaşların “ diye bulutların eteklerinden düşen yağmur tanelerini topladım küçük ellerimle. Yokluğunda üşüdüm. Sıcak sesini aradım kurak topraklara bereketi dağıtan rüzgarın koynunda. Varlığını sorguladım cümlelerin virgülsüz sokaklarında..Seni aradım gecenin iç cebinde.. Yüzünü, gülüşünü aradım...
  4. yılan

yılan

bence gerçek olabilir

Sayfayı Paylaş