gebe
  1. nur_nur_nur

nur_nur_nur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

yılanla uyandım yorulayabılecek var mı??

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında nur_nur_nur tarafından paylaşıldı.

ruyamda uzerımde cok buyuk yesıl bır yılan vardı her yerımı kaplamıstı ve kımıldayamıyordum basımı cevıremıyordum ama tıslamasını duyuyordum ve elımle kafasını tutuyordum.ıcımden gecırıyordum bu yılanın benı bogması lazım ama kafasını tutuyorum dıye..en son tıslama kulagıma dogru geldı ve ben uyandım... dualarla yatıyorum seytan ruyası olamaz dıye dusundum.yorumlayabılecek arkadas varsa cok sevınırım.

2. nur_nur_nur

nur_nur_nur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kımse yok muu??yorumlayacakk

yılanla uyandım yorulayabılecek var mı?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Var Mısın

Var Mısın

Benımle uzun sürecek olan bir beraberlıge hazır mısın? bu öyle bir beraberlık olacak ki;boyutları sadece şu görünen alemden ıbaret degıl,belkı de öteler ötesınde de sürecek olan bır bırlıktelık olacak. Sana önce kendımden bahsedeyım ıstersen.Ben bır göçebeyım,hanı göçebelerı bılırsın,cadırlarını kurarlarken söküp yollarına revan olacakları günlerı de düşünürler,yüklerı hafıftır,topraga...
  2. size uyan var mı?

size uyan var mı?

1_Daha birinci telefon zili çaldığında telefonun başına dikilen ama açmak için ikinci kez çalmasını bekleyen 2_Televizyonda film seyrederken filmin oyuncularıyla muhatap olan (Dur oraya gitme, öldürecekler seni) 3_Cebinden çıkardığı paraların içinde en eskisini özenle arayip bulduktan sonra para üstü veren 4_Gece aşırı nem ve sıcak olmasına rağmen, üzerine örtmese de yanına yorgan alıp...
  3. bakın bakalım içinde size uyan kalp var mı???

bakın bakalım içinde size uyan kalp var mı???

Selim kalp:Kendisinde şek,şüphe olmayan kalbin hastalıklarından arınmiş kalp. Münib kalp:Günahlardan Rabbine tövbe edip,Rabbıne yönelen kalp. Mümin kalp: İman kendisine yapışmış ,iman içine işlemiş kalp. Mutmain kalp: ALLAH(cc)ın zikriyle sukunet bulan kalp. Huşulu kalp: İlahi heybet içine işlemiş,huşu ile dolmuş kalp. Ürperen kalp: Azameti ilahiyeden titreyen ürperen kalp. Sabit kalp:İmanın...
  4. Uyan...

Uyan...

UYAN... Uyan bak dünya o bildiğin dünya değil. Kus sana verilen uyku haplarını. Sana söylenen yalanları unut bitir rüyaları. En büyük kâbusu en güzel düşün sanma. Uyan, nerde sevgi nerde sevgili. Aylık gezmelere aşk deme artık uyan. Her bitişinde bir daha ayağa kalkamayacağım deme. Düşmeyi görmeden kalkmayı bilemezsin. Uyan bak o pencere sahte, gördüklerin sahte. Ne yaşadığın acıyı nede...
  5. yılan

yılan

bence gerçek olabilir

Sayfayı Paylaş