gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Yılanların Öcü Dizisinin Son Bölümünde Çalan Şarkı

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

yılanların öcü dizi müzikleri, yılanların öcü dizisi son bölüm çalan şarkı, yılanların öcünde çalan şarkı Show tv nin yepyeni dizilerinden biri olan"Yılanların Öcü" oyuncuları dizi konusu kadar dizi de çalan müzikleri de oldukça ilgi görüyor.
    Dizinin yayınlanan son bölümün de felek beni taşa çaldı neyleyim türküsü izleyici tarafından çok beğenildi. Çekimleri halen Nevşehir ilin de devam eden dizi de çalan türkünün sözlerini sizler için paylaşıyoruz.

Yılanların Öcü Son Bölümde Çalan Gökteki Yıldızın Üçü Terazi Şarkısı ve Sözleri
    Gökteki Yıldızın Üçü Terazi
    Poyrazları Gördü Geçti Birazı
    Bu Feleğin Bize İmiş Garazı
    Felek Beni Taşa Çaldı Neyleyim

Gökteki Yıldızı Fener Mi Sandın
    Sevip Ayrılmayı Hüner Mi Sandın
    Beni Bu Sevdadan Döner Mi Sandın

Bir Çorap Başladım Başlı Başına
    Felek Ağu Kattı Tatlı Aşıma
    Yedi Sene Düştüm Yârin Peşine

Yılanların Öcü Dizisinin Son Bölümünde Çalan Şarkı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karadayı Dizisinde Çalan İnleyen Nağmeler Şarkısının Sözleri

Karadayı Dizisinde Çalan İnleyen Nağmeler Şarkısının Sözleri

Bu konu karadayı dizisi 29 ekimde çalan inleyen nağmeler şarkısının sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranların ilgiyle izlenen yeni sezon dizilerinden Karadayı, ilginç konusu ve sevilen başrol oyuncularıyla reytingleri zorlayacak bir dizi film olmaya aday görünüyor. Kenan İmirzalıoğlu ve Bergüzar Korel 'in başrollerini paylaştığı dizinin 29 Ekim gecesi (bu gece)...
  2. Yılanların Öcü Nerede Çekiliyor?

Yılanların Öcü Nerede Çekiliyor?

yılanların öcü dizisi nerede çekiliyor,yılanların öcü çekim yeri neresi,yılanların öcü setinin yeri neresi,yılanların öcü hangi şehirde çekiliyor,yılanların öcü çekim yeri hakkında bilgiler Yılanların Öcü ülkemizin en büyük turistik akıma uğradığı ve en büyük değerleri taşıdığı bir ortamda çekiliyor. Hem biraz eski zamanların havasını yaratmak için hem de birazda köy havası sağlamak...
  3. Yılanların Öcü 7.Bölüm Çalan Türkü (Kız Senin Senin)

Yılanların Öcü 7.Bölüm Çalan Türkü (Kız Senin Senin)

yılanların öcü 7. bölüm kıvırcık ali türküsü,yılanların öcü kız de derdin neydi senin senin türküsü dinle,yılanların öcü kız senin senin de derdin neydi senin türküsü dinle ,yılanların öcü 7. bölümde çalan kız senin senin de derdin neydi senin dinle Kara Bayram, Fatma’nın kendiyle neden görüşmediğini öğrenmek için gözünü karartır. İstediği cevabı almaya kararlıdır. Fatma, Kamuran için bir...
  4. Yılanların Öcü- Neşet Ertaş Hata Benim Şarkı Sözleri

Yılanların Öcü- Neşet Ertaş Hata Benim Şarkı Sözleri

yılanların öcü hata benim şarkısını kim söylüyor,yılanların öcü hata benim neşet ertaş,yılanların öcü neşet ertaş hata benim şarkı sözleri Bilemedim Kıymatını Kadrini Hata Benim Günah Benim Suç Benim Eliminen İçtim Derdim Zehrini Hata Benim Günah Benim Suç Benim Birgünden Bir Güne Sormadım Seni Körümüş Gözlerim Görmedim Seni Boşa Mecnun Eylemişim Ben Beni Hata Benim Günah Benim Suç Benim...

Sayfayı Paylaş