gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Yılanların Öcü (KIVIRCIK ALİ)-Geceler Yangın Türküsü

Konu, 'Müzik Hakkında Herşey' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

yılanların öcü geceler yangın şarkısı dinle,yılanların öcü geceler yangın kıvırcık ali dinle,yılanların öcü geceler yangın şarkı sözleri,yılanların öcü dizi müzikleri,yılanların öcünde çalan şarkılar indir (1).jpg Yılanların Öcü (KIVIRCIK ALİ)-Geceler Yangın Türküsü Dinlemek İçin Tıkla

Bilmediğin çok şey var küçüğüm
    Kaç zamandır yanıyor yüreğim
    Sonunda yenildim hayata tükendim
    Sensiz günlerle geçiyor, bitiyor ömrüm

Geceler yangın aklım divane
    Bedenim yorgun, gönlüm virane
    Bizim ki masaldı gerisi hikaye
    Bilmem ki nasıl düştük bu hale

Beni böyle bırakıp nasıl gittin yar
    Sana benden baksa hangi dağ yanar
    İçime sığmaz, denize dökülür kederim
    Artık benden adam olmaz, bittim yar

Geceler yangın aklım divane
    Bedenim yorgun, gönlüm virane
    Bizim ki masaldı gerisi hikaye
    Bilmem ki nasıl düştük bu hale

Yılanların Öcü dizisinin yeni bölümünde çalan Kıvırcık Ali Geceler Yangın(Virane) türküsünün sözleri..
    Yılanların Öcü dizisi 10.bölümü 5 Kasım 2014 çarşamba günü show tv de...

Son düzenleme: 16 Aralık 2014
Yılanların Öcü (KIVIRCIK ALİ)-Geceler Yangın Türküsü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıvırcık Ali - Üçüncü Gurbet

Kıvırcık Ali - Üçüncü Gurbet

Eskisinden de beter oldu halımız Zehir oldu ekmeğimiz balımız Dilimize hasret kaldı dilimiz Üçüncü gurbette perişan olduk Çile çeken onca canlar nerede Kıymet bilen o insanlar nerede Ah gardaşım ah acı tatlı geçen o günler nerede Üçüncü gurbette perişan olduk Şu yaban ellerde malamat olduk Ayrıldık sıladan binbir hayalle Aktı göz yaşımız karıştı sele Büktü belimizi dert hicran çile Üçüncü...
  2. Kıvırcık Ali - Gülüm

Kıvırcık Ali - Gülüm

Yokluğunda konuşmadim Hiçbir gülü koklamadim Hasret vurdu taşti amma inan sensiz ağlamadim gülüm Yagmur yağdi islanmadim Kar dokuldu uslanmadim Hayalini yorgan yaptim inan sensiz uyumadim gülüm Oy gülüm gülüm Mor dağlarda ay sumbülüm Bu yer bu gök seni anar Gel kalbimi aç gör gülüm Senin sevdan ile yandim Beden yandi tuzla sardim Acin bile bir bambaşka Gül yüzüne türkü yazdim...
  3. Yılanların Öcü Nerede Çekiliyor?

Yılanların Öcü Nerede Çekiliyor?

yılanların öcü dizisi nerede çekiliyor,yılanların öcü çekim yeri neresi,yılanların öcü setinin yeri neresi,yılanların öcü hangi şehirde çekiliyor,yılanların öcü çekim yeri hakkında bilgiler Yılanların Öcü ülkemizin en büyük turistik akıma uğradığı ve en büyük değerleri taşıdığı bir ortamda çekiliyor. Hem biraz eski zamanların havasını yaratmak için hem de birazda köy havası sağlamak...
  4. Yılanların Öcü 7. bölüm fragmanı

Yılanların Öcü 7. bölüm fragmanı

yılanların öcü 7. bölüm,yılanların öcü 7. bölüm özeti,yılanların öcü 7. bölüm fragmanı,yılanların öcü 7. bölüm hakkında bilgiler [MEDIA] Senaryosunu Esen Ali Bilen, Bekir Baran Sıtkı, Rana Mamatlıoğlu’nun kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Cemal Şan oturuyor. Müzikleri Kalan Müzik-Hasan Saltık yapıyor. Yılanların Öcü’nde başrolleri, Cemal Toktaş, Hande Soral, Ceyda Ateş, Ahmet...

Sayfayı Paylaş