gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Yılanların Öcü Nerede Çekiliyor?

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

yılanların öcü dizisi nerede çekiliyor,yılanların öcü çekim yeri neresi,yılanların öcü setinin yeri neresi,yılanların öcü hangi şehirde çekiliyor,yılanların öcü çekim yeri hakkında bilgiler indir (1).jpg
    Yılanların Öcü
    ülkemizin en büyük turistik akıma uğradığı ve en büyük değerleri taşıdığı bir ortamda çekiliyor. Hem biraz eski zamanların havasını yaratmak için hem de birazda köy havası sağlamak nedeniyle Nevşehir - Kapadokya da çekildiğini belirtmek istiyoruz. Özellikle oyuncuların burasının enfes bir yer olduğunu barındırdığı hava bile yeterince temiz olduğundan böyle bir yerde yaşamak istediklerini her zaman belirtiyorlar. Kendilerinin bu yoruma hak vererek biz de ailecek yaptığımız kapadokya ziyaretinin deneyimlerinden bashetmek istiyorum. Gerçekten oradaki insanlar, insanlara karşı çok canlı olduğunu ve onlara iyiliklerinin dokunması için gözlerine baktığını söylemek istiyoruz. "Yılanların Öcü Dizisi" bomba gibi geldiğinin ve ileriki vakitler de ise Fragmanının paylaşacağını belirtmek istiyorum.

Yılanların Öcü Nerede Çekiliyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muhteşem yüzyıl nerede çekiliyor?

Muhteşem yüzyıl nerede çekiliyor?

muhteşem yüzyıl çekimleri nerede muhteşem yüzyıl hangi sarayda çekiliyor nerede çekiliyor yüzyılın çekildiği yer nerde Çarşamba akşamları Show tv de bağımlılık yapan hatta bir çok olumlu olumsuz eleştirilere maruz kalan Muhteşem yüzyılın nerede hangi mekanlarda çekildiğini merak edenler için işte bilgiler: Çekimleri başlamadan büyük yankı uyandıran Muhteşem Yüzyıl dizisinin hazırlık süreci,...
  2. Sırat Dizisi nerede çekiliyor?

Sırat Dizisi nerede çekiliyor?

nuri dizisi nerede çekiliyor sırat dizisi nerede çekiliyor sırat nerde nerde çekiliyo nuri Yakın bir zamanda ekranlarda başlayacak olan Sırat dizisinin nerede ve ne şekilde çekildiğine dair bilgileri sizlerle paylaşıyorum.Bakalım bu yepyeni başlayacak olan dizi beklenilen ilgiyi ve reytingi görebilecek mi?Bunu ilerleyen günlerde hep birlikte görüp öğrenecez:tik: Başrollerini Rutkay Aziz,...
  3. Yılanların Öcü 7. bölüm fragmanı

Yılanların Öcü 7. bölüm fragmanı

yılanların öcü 7. bölüm,yılanların öcü 7. bölüm özeti,yılanların öcü 7. bölüm fragmanı,yılanların öcü 7. bölüm hakkında bilgiler [MEDIA] Senaryosunu Esen Ali Bilen, Bekir Baran Sıtkı, Rana Mamatlıoğlu’nun kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Cemal Şan oturuyor. Müzikleri Kalan Müzik-Hasan Saltık yapıyor. Yılanların Öcü’nde başrolleri, Cemal Toktaş, Hande Soral, Ceyda Ateş, Ahmet...
  4. Yılanların Öcü (KIVIRCIK ALİ)-Geceler Yangın Türküsü

Yılanların Öcü (KIVIRCIK ALİ)-Geceler Yangın Türküsü

yılanların öcü geceler yangın şarkısı dinle,yılanların öcü geceler yangın kıvırcık ali dinle,yılanların öcü geceler yangın şarkı sözleri,yılanların öcü dizi müzikleri,yılanların öcünde çalan şarkılar Yılanların Öcü (KIVIRCIK ALİ)-Geceler Yangın Türküsü Dinlemek İçin Tıkla Bilmediğin çok şey var küçüğüm Kaç zamandır yanıyor yüreğim Sonunda yenildim hayata tükendim Sensiz günlerle geçiyor,...

Sayfayı Paylaş