gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Yılanlı yüzük modelleri

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

yılanlı yüzük yılanlı yüzük modelleri yüzükler yılan uzuk modelleri Hayvanlardan en çok sevdiğim tavşan ve papağan.En çok korktuğum ise böcek türleri ve yılanlar.:S:SBen yılanları tv de görünce bile korkuyorum.Ancak bazı insanlar yılanlardan kormuyor tam tersini onları gizemli buluyor.
    Aranızda yılanları gizemli bulanlar var mı bilmiyorum ama ben kesinlikle öyle görmüyorum:SYılan severlere duyrulur tam sizlere göre yüzükler işte burda:)

2. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de takamam ya ama ilginçler

3. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    :laugh:İtten korkmam yılandan korktuğum kadar derim..Lakin taşsız yılanlı bir yüzüğüm var,yıllardır severek takarım ne hikmetse..Onu takarken korku falan gelmez aklıma..:piha:

Yılanlı yüzük modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. YÜzÜk Modellerİ

YÜzÜk Modellerİ

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Taşlardan yüzük modelleri

Taşlardan yüzük modelleri

Taşlı koca koca yüzükler insana farklı ahenk katar.Üstelk taşların gizemli bir sağlığa ve zinde kalmaya yarayan güçleri var.Kullanmanızı tavsiye ederim.Her kıyafetinize uyacak çok şık modeller var buyrun..
  3. Yüzük Modelleri

Yüzük Modelleri

Parmaklarımız boş durduğu zaman pekte hoş görünmez dimi meleklerim.Ama bu tektaşlar çok şık gösterir diye düşündüm ve onları sizlere sunuyorum.
  4. Beyaz altın yüzük modelleri

Beyaz altın yüzük modelleri

yüzük modelleri beyaz altın yüzük 2012 beyaz altın yüzük modelleri yüzük meraklısı melekler için konumuzda.beyaz altın günümüzde çok moda,daha çok zarif tarzı sevenler tarafından tercih ediliyor.Beyaz altın genelde yüzük modellerinde değerli ya da yarı değerli taşlarla kullanılıyor.Pırlantalı modelleri dışında sadelik ve şıklığın bir arada olduğu modeller arayan melekler için beyaz altın...
  5. Versace Yüzük Modelleri 2012

Versace Yüzük Modelleri 2012

versace yüzük modelleri 2012 versace takı yüzük modelleri 2012 2012 yılı iri yüzüklerin, kolyelerin yılı olacak melekler :) Daha önce ki 2012 moda konularımızda bundan sizlere sık sık bahsettik. Doğal taşlar ve incilerin bolca kullanılacağı 2012 takı koleksiyonları içinde Versace takılarından bahsetmeden geçmek olmazdı. Giyim, ayakkabı, çanta derken tasarladığı takılarla da kadınların gönlünü...

Sayfayı Paylaş