gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Yılbaşı Bilet Fiyatları Ne Kadar 2015

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

yılbaşı bilet fiyatları, yılbaşı bileti ne kadar, yılbaşı bilet fiyatları ne kadar olacak 2015 Milli piyango yılbaşı özel çekilişine geri sayım başladı. Yılbaşına özel olarak basılıp çekilen bilet fiyatlarıda belli oldu. Buna göre yılbaşı 2015 yılbaşı bilet fiyatları şöyle;) 110703.jpg

Milli Piyango yılbaşı özel çekilişi 31 Aralık 2014 tarihinde noter huzurunda yapılacak. Yılbaşı özel çekilişinin büyük ikramiyesi ise 50 milyon lira olarak belirlendi.

Milli Piyango biletleri satışa çıkarken sahtelerine karşı vatandaşların dikkatli olması gerekiyor. Peki yılbaşı biletleri ne kadar? İşte rakamlar;

Tam bilet 50 TL
    Yarım bilet 25 TL
    Çeyrek bilet 12.5 TL

Yılbaşı Bilet Fiyatları Ne Kadar 2015 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cinebonus Cevahir Bilet Fiyatları Ne Kadar

Cinebonus Cevahir Bilet Fiyatları Ne Kadar

Cinebonus Cevahir Bilet Fiyatları Ne Kadar bilenler acil yazarsa çok sevinirim.
  2. 2013 yılbaşında çeyrek bilet fiyatları ne kadar ?

2013 yılbaşında çeyrek bilet fiyatları ne kadar ?

Bu yılbaşı şeytanın bacağını kıracağım, biliyorum :D Çeyrek bilet alacağım ve fiyatını öğrenmek istiyorum..
  3. yılbaşında milli piyango bilet fiyatları nedir?

yılbaşında milli piyango bilet fiyatları nedir?

Bu dünya umut dünyası :D Her sene olduğu gibi bu sene de bilet alacağım. Fazla almak istiyorum ama yılbaşı piyango bileti fiyatları nasıl olacak bilginiz var mı ?
  4. Marmaray Bilet Fiyatları Ne Kadar Olacak?

Marmaray Bilet Fiyatları Ne Kadar Olacak?

marmaray projesi, marmaray ücret, marmaray fiyat Sevgili melekler, Sultan Abdülmecit tarafından yüzyıllar önce hayal edilen dev proje Marmaray dün düzenlenen görkemli bir törenle hizmete açıldı. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan Tayyip Erdoğan ve bazı siyasilerin yanısıra Somali Cumhurbaşkanı Hasan Şeyh Mahmud, Japonya Başbakanı Shinzo Abe ve Romanya Başbakanı Viktor Ponta ile 8 ülkeden...
  5. 2015 Kurban fiyatları ne kadar?

2015 Kurban fiyatları ne kadar?

Kurban Bayramının giderek yaklaşması ile beraber Kurban edilecek hayvanların fiyatlarıda merak konusu.Genelde bayramın ilk günlerinde yüksek olan kurbanlık fiyatları bayramın sonlarına doğru düşmekte.Biz melekler mekanı.com olarak 2015 kurbanlık fiyatlarını sizler için araştırdık.Büyük baş küçük baş kurban edilicek kurbanlık fiyatlarını sizlerle paylaşıyoruz. KURBANLIK FİYATLARI ARTIYOR...

Sayfayı Paylaş