gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Yılbaşı bileti depresyon getirmesin

Konu, 'Sağlık İçin Bilgiler' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

yılbaşı bileti alan almayan herkes dikkatle okusun meleklerim çünkü gerçekten büyük beklentiler kuruyorsanız bakın neler yaşayacaksınız?
    Büyük beklentilerle alınan biletlere ikramiye çıkmaması durumunda, yaşanan hayal kırıklığının kişide ciddi ruhsal bunalımlara yol açtığını söyleyen Dr. Mehmet Yavuz aynı şekilde ikramiye kazanacak kişileri de uyarıyor.

Yılbaşı özel çekilişinde 30 milyon lira olarak belirlenen büyük ikramiye birçok insana umut dağıtıyor. Dr Mehmet Yavuz ‘piyangodan para çıkacak’ beklentisinin hayal kırıklığıyla sonuçlanmasının insanlarda ruhsal çöküntü yarattığını belirterek, kazanan kişilerde de ruhsal bozuklukların olabileceğini önemle vurguladı.

Kişilerin aldıkları biletlere umutlarını bağlamamaları gerektiğini belirten Yavuz, şans oyunlarının bir eğlence olarak görülmesi gerektiğini söyledi. Kişilerin, şans oyunlarını hayallerine ulaşacakları bir yol olarak görmemelerinin daha doğru olacağını ifade eden Yavuz, insan sağlığının her şeyden önemli olduğunu sözlerine ekledi.

Yılbaşı bileti depresyon getirmesin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Yılbaşı çekilişi bilet sorgulama sayfası

2012 Yılbaşı çekilişi bilet sorgulama sayfası

2012 yılbaşı için aldığınız biletlere para çıkıp çıkmadığını öğrenmek isteyebilirsiniz arkadaşlarım. Yapacağınız tek şey sizler için hemen aşağıdan vermiş olduğumuz linkten sorgulama yapmanız. Umarız paradan daha önce sağlık ve mutluluk bulursunuz. BURADAN BİLETLERİNİZİ SORGULAYIN
  2. yılbaşında bilet fiyatları nasıl olacak

yılbaşında bilet fiyatları nasıl olacak

Yılbaşını iple çekiyorum ve bilet almak istiyorum. Ama bilet fiyatlarını da çok merak ediyorum. Seri almayı düşünüyorum ama bilet fiyatları nasıl olacak?
  3. 2013 yılbaşında çeyrek bilet fiyatları ne kadar ?

2013 yılbaşında çeyrek bilet fiyatları ne kadar ?

Bu yılbaşı şeytanın bacağını kıracağım, biliyorum :D Çeyrek bilet alacağım ve fiyatını öğrenmek istiyorum..
  4. 2013 yılbaşında bilet fiyatları nasıl ?

2013 yılbaşında bilet fiyatları nasıl ?

Belki bu sene sıra bizdedir :D Yılbaşı piyangosunu her sene olduğu gibi bu sene de alacağım ama fiyatlar nasıl olacak ?
  5. Yılbaşı Bilet Fiyatları Ne Kadar 2015

Yılbaşı Bilet Fiyatları Ne Kadar 2015

yılbaşı bilet fiyatları, yılbaşı bileti ne kadar, yılbaşı bilet fiyatları ne kadar olacak 2015 Milli piyango yılbaşı özel çekilişine geri sayım başladı. Yılbaşına özel olarak basılıp çekilen bilet fiyatlarıda belli oldu. Buna göre yılbaşı 2015 yılbaşı bilet fiyatları şöyle;) Milli Piyango yılbaşı özel çekilişi 31 Aralık 2014 tarihinde noter huzurunda yapılacak. Yılbaşı özel çekilişinin...

Sayfayı Paylaş