gebe
  1. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0

yılbaşı gecesi yalnız olanlar buraya...

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında ışılsu tarafından paylaşıldı.

yalnız olanlardan biri başta benim. insan sevdiğinin yanında olmasını ne kadar çok ister ama malesef. biz eşimle bunuda sayarsak 3 yeniyıl gecesi ayrıyız.hep farklı yerlerde yeni yıla giriyoruz.ne güzel ya herkez eğlenecek gülecek benim için sıradan bir gece olacak.ne kötü yaaa...

2. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    canım bende senınle aynı kaderı paylasıcam.benım esımde evlendıgımızden berı yılbasında yanımda olmadı 2. yılbasımız olacak.bende yanlızım canım.olsuın rahat ol sen bugulerı telafı edecek fırsat verır allahım;onemlı olan saglıklı olup fıziken degılde ruhen yanımızda olmaları ve bızı sevmelerı....

3. Dj Aşık

Dj Aşık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    cnm ben warim ewi tarif et gelim konuşalım emi

4. HURHUR

HURHUR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ay aşkolsun bacım biz varız okadar kalabağızki baksana türkyeden dış ülkelerden birsürüyüz bak ogün dua et bol bol şükr et oğluşun var annenler var eşin sağ aaaa kapılma be karamsarlığa bak arad 4 yaş var döverim seni :Dşaka yaptım kızma:D

5. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    yok kız kızmam ya sağolun arkadaşlar yakın olsak toplanır bizde parti yapardık ama neyse partiyi burda yaparız artık

6. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Saglik,mutluluk olsun......yeni bir yil,yeni umutlar vs...sevdiklerimiz yanimizda bir gece olmamis cok mu,nasilsa diger gunler ve geceler var...

7. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    bnmde sevgilimle aramda kmler var ama napalım kalpler bir olsun... bunada şükür sonunda barıştık....:A:A:A:A

8. yaggmur

yaggmur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben yalnızım sarkısını mırıldanmaktan gına geldi :(

9. herşeyimsin

herşeyimsin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  10. herşeyimsin

herşeyimsin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  11. herşeyimsin

herşeyimsin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    olupta ayrı olmaktan sa hiç olmasın :)))

12. ab-ı hayat

ab-ı hayat Forum Okuru

13. kırıkkalpli

kırıkkalpli Forum Okuru

yeni yıl gene yanlız

ağlamak bile rahatlatmadı yanlızlık içimde patlamaya hazır bomba haline getirdi beni

yılbaşı gecesi yalnız olanlar buraya... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. TiPiK BiR YıLBaŞı GeCeSi.

TiPiK BiR YıLBaŞı GeCeSi.

İşte yine telaşlı bir yeniyıl sabahı! Yuppieee Bu ilk cümle... Ama bir düşünelim bakalım bu gece neler olacak ve "yuppieee"lik durumların bir ortalamasını, karakökünü alalım... Hatun Kişiler # Ay uykumu almam lazım ama erkenden kalkıp kuaför, manikür falan ayyyy çok iş var çoook! # Ah ben sana demiyor muyum eve yılbaşında misafir çağırma diye, sen eğlence bana eziyet bu yılbaşı #...
  2. Yılbaşı Gecesi Beslenme

Yılbaşı Gecesi Beslenme

Meleklerim yılbaşı gecesi birçoğumuz evde birçoğumuz dışarıda olacağız nerde olursak olalım yılbaşı gecesi yemek ve sağlığımıza dikkat etmeliyiz.İşte Yılbaşı için öneriler-uyarılar dikkatle okuyun. Yılbaşı sofrasına asla aç oturmayın. Öncesinde çorba salata yoğurt ve meyveden oluşan küçük bir öğün yapabilirsiniz. Tokluk hissini daha erken oluşturmak ve besin tüketiminizi azaltmak için...
  3. 14 şubatta ayrı yalnız olanlar buraya...

14 şubatta ayrı yalnız olanlar buraya...

ne kadar kötü değil mi arkadaşlar eşinden sevgilinden ayrı geçirmek bu günü. ben çok kötü oluyorum bu günde. geçen sene eşim yanımdaydı bir kırmızı gül ve birde hediye almıştı. o aldığı gülü duvara ters olarak astım ve hala 1 yıl oldu olacak duruyor. benim için çok değerli.şimdi tv de reklamlar yapılır , haberlerdede çıkar hiç bakmak dinlemek istemem. zor ya ayrı olmak çok zor hele böyle bir...
  4. Yılbaşı gecesi hava durumu

Yılbaşı gecesi hava durumu

2012 Yılbaşı gecesi hava durumu yılbaşı gecesinde hava nasıl olacak yeni yıl hava durumu Yeni yılı dışarda geçirecek oalnlar için, yılbaşı gecesi hava durumu hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda Melek'lerim. Evet gelin bakalım, yılbaşı gecesi hava nasıl olacakmış Melek'ler:) Yeni yılda Türkiye yeni bir soğuk ve yağışlı havanın etkisi altına giriyor.Yeni yılın ilk günü Marmara'nın...

Sayfayı Paylaş