gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Yılbaşı Hindi Siparişi

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

yılbaşı hindisi siparişi yılbaşı hindi siparişi hindi sipariş hindisi ankara 2011 yılına girmemize şurda sayılı günler kaldı.Kiminiz davetlere gideceksiniz kiminizde evinizde misafirlerinizi ağırlayacaksınız.Yılbaşı sofralarının geleneksel yeğmeği olan yılbaşı hindisini eğer pişirmesini bilmiyorsanız yada buna vaktiniz yoksa hatta İstanbul da oturuyorsanız yardımınıza Özel Tatlar yetişiyor. Siparişiniz üzerine yılbaşı hindiniz enfes bir şekilde pişirilip kapınıza kadar getiriliyor.Sipariş vermek istiyorsanız ve yılbaşı hindisi hakkında detaylı bilgiler almak istiyorsanız aşağıdaki linke tıklamanız yeterli olacaktır.Afiyet olsun şimdiden:)

YILBAŞI HİNDİ SİPARİŞİ

2. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    :şerefe:eek:lsada yesek

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Vayy süpermiş valla riske girmeye hiç gerek yok.

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ben hiç sevmem açıkcası :D

Yılbaşı Hindi Siparişi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yılbaşında neden hindi yenilir ?

Yılbaşında neden hindi yenilir ?

Yılbaşında Neden Hindi Yenir ? Siz meleklerim için araştırdım buldum arkadaşlarım, hadi şimdi neden hindi geleneğinin olduğunu, bunun gerçektende hristiyan adeti olup olmadığını hep birlikte glu glulayalım :D Birkaç senedir kurban bayramı ile çok yakın zamana gelmesi sebebiyle hindinin pabucu dama atıldı , hele ki bu sene ekonomik krizle beraber adını anan bile yok . Ancak yine...
  2. Yılbaşı hindisi siparişi!

Yılbaşı hindisi siparişi!

yılbaşı hindi sipariş yılbaşı hindisi siparişi hindisi sipariş hindi siparişi nereden alınır Aslında şimdi vereceğim bilgiler yemek bölümünü ilgilendiriyor ama ben sizlerle bir tarifi paylaşmayacağım için ve bilgilerinde sizlerin işinize yarayacağını düşündüğüm için bu bölümün daha uygun olacağına karar verdim:) Malum yılbaşına şurda sayılı günler kaldı. Yılbaşının geleneksel yemeklerinden...
  3. yılbaşı için fırında hindi tarifi varmı ?

yılbaşı için fırında hindi tarifi varmı ?

Melekler merhaba.Ben Asuman.Yılbaşı için hindi aldım ama bir sürü hindi fırın tarifi var. Siz de bir tarif yazarsanız orta yolu bulup nasıl pişireceğime karar vereceğim :)
  4. 2014 Yılbaşı Hindi Tarifi

2014 Yılbaşı Hindi Tarifi

hindi nasıl pişirilir, hindi nasıl yapılır, iç pilavlı hindi yapılışı Yılbaşı sofralarının değişmeyen lezzeti ve bir nevi sembolü haline gelen hindi tarifi arayanlar için birçok tarif içerisinden sizler için seçtiğimiz iç pilavlı hindi tarifini ve nasıl servis yapılacağına dair bilgileri paylaşıyoruz. Şimdiden ellerinize sağlık, afiyet olsun;) Bütün hindi yıkanıp temizlendikten...
  5. Yılbaşında neden hindi yenilir?

Yılbaşında neden hindi yenilir?

yılbaşında neden hindi kesilir,yılbaşında niye hindi yenir,yılbaşında neden hindi pişirilir,yılbaşında niye hindi pişer,yılbaşında hindi yemek günahmı,yılbaşında hindi yemek hristiyan adetimi Yılbaşı geldi yine hindi katliamı başladı! Bu akşam 400 bin hindi yılbaşı eğlencesi adına kurban edilecek. Türkiye'de büyük şirketlerin yıllık hindi eti üretiminin 45 bin ton olduğu tahmin ediliyor....

Sayfayı Paylaş