gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Yılbaşı hindisi siparişi!

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

yılbaşı hindi sipariş yılbaşı hindisi siparişi hindisi sipariş hindi siparişi nereden alınır Aslında şimdi vereceğim bilgiler yemek bölümünü ilgilendiriyor ama ben sizlerle bir tarifi paylaşmayacağım için ve bilgilerinde sizlerin işinize yarayacağını düşündüğüm için bu bölümün daha uygun olacağına karar verdim:)
    Malum yılbaşına şurda sayılı günler kaldı. Yılbaşının geleneksel yemeklerinden biride şüphesiz ki hindi.
    Eğer yılbaşı akşamı sizin evinizde bir parti var ve sizde özellikle çalışıyorsanız o gün vereceğim linkte siparişinizi veriyorsunuz ve hindiyi sizler için pişirip kapınıza kadar getiriyorlar nasl iyimi:)

Ve dahasıda var sadece hindi de değil yılbaşı paketleri şeklinde sizlere sundukları listeyi seçmek size kalmış iç pilav ve mezelerde hindinin yanında seçtiğiniz pakete göre kapınıza kadar geliyor:)

Yanlız sipariş verecekseniz acele etmenizde fayda var çünkü 29 Aralık'a kadar sipariş alınıyormuş

Evet şimdi online sipariş vermek ve kapınıza kadar yılbaşı hindinizin gelmesini istiyorsanız
    BURADAN ilgili bölüme gidebilirsiniz

Yılbaşı hindisi siparişi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kestaneli yılbaşı hindisi

Kestaneli yılbaşı hindisi

Lezzeti bol yapımı kolay Hindiyi temizledikten ve yıkadıktan sonra büyük bir tencereye alın. Üzerini geçecek kadar su ilave edip orta ateşte iyice yumuşayıncaya kadar haşlayın. Pişmesine yakın tuz ve karabiberle tatlandırın. Hindiyi tencereden alıp bir kenarda bekletin. Soğanı temizleyip ince kıyın. Kestaneleri soyun. Tereyağını bir tavaya alıp soğanı ekleyin ve pembeleşinceye kadar...
  2. Yılbaşı hindisi nasıl pişirilir?

Yılbaşı hindisi nasıl pişirilir?

yılbaşı hindisi yılbaşı hindisi nasıl pişirilir yilbasi hindi nasil pisirilir hindi nasıl pişirilir Yılbaşında ilk defa hindi yapacak ve pişirecek olanlar için işine yarayacağını düşündüğüm nefis bir yılbaşı hindisi tarifini vermek istiyorum.Geleneksel yılbaşı yemeği olan fırında hindinin tarifine geçiyorum ve yanında da olmazsa olmazlarından iç pilavın tarifi:tik: Malzemeler 1 Adet orta boy...
  3. Fırında YIlbaşı Hindisi

Fırında YIlbaşı Hindisi

Yılbaşının Geleneksel yemeğidir hindi peki meleklerim siz hindi pişirmeyi biliyormuzunuz... Bilmeyenler için Fırında Yılbaşı hindisi tarifi :tik: Malzemeler 1 adet hindi 10 adet arpacık soğan 1 adet defne yaprağı 1 çay bardağı zeytinyağı 2 adet domates 4 adet sivri biber Tuz, karabiber, kırmızı biber İç Pilav İçin: 2 su bardağı pirinç 2 doluca yemek kaşığı tereyağı 2 çorba kaşığı...
  4. yılbaşı hindisi nasıl pişirilir

yılbaşı hindisi nasıl pişirilir

2013 yılı için yılbaşı hindisi yapmak istiyorum ama nasıl ve pişireceğim bana bilgi ve tarif verebilir misiniz lütfen ?
  5. Yılbaşı hindisi nasıl pişirilir?

Yılbaşı hindisi nasıl pişirilir?

yılbaşı hindisi,yılbaşı hindisi nasıl doldurulur,yılbaşı hindisi tarifi,yılbaşı hindisi nasıl pişer, YILBAŞI HİNDİSİ İÇİN MALZEMELER 1 adet orta boy bütün hindi (4-4,5 kg.) 4 yemek kaşığı zeytinyağı 1 yemek kaşığı bal 1 tatlı kaşığı domates salçası 2 yemek kaşığı taze sıkılmış limon suyu 1 çay kaşığı hardal 1 tatlı kaşığı tuz İçi için: 1 dal biberiye 1 adet defne yaprağı 1 tatlı kaşığı...

Sayfayı Paylaş