gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

yılbaşı için süslü tırnaklar :)

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

süslü tırnaklar
    yılbaşında kutlama yapacaksak eğer şık ve güzel görünmeliyiz dimi melekler saç,giyim,aksesuar,parfüm derken tırnakları es geçmeyin.Yılbaşına yakışır tırnaklar burada.

2. bilyana

bilyana Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eveeet ben de yaptırdım tırnaklarıma süs yıl başında çok güzel oldular

3. ayseler

ayseler Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ay ay ay ne şirin olmuşlat

4. mor menekşe

mor menekşe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
yılbaşı için süslü tırnaklar :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Süslü kız bebekler için kıyafetler:)

Süslü kız bebekler için kıyafetler:)

bebekler için kıyafetler kız bebek kıyafetleri kız bebekler için kıyafetler süslü bebek kıyafetleri süslü elbiseleri Ay ayy ayyy şu elbiselere bakınn yaa:D Valla şu kız çocukları elbiselerine bayılıyorum ne kadar şirin oluyorlar kokoşlar sizi:D hele şu paçalı donlara bakın yaa:D Ayy Allah sizi kahretmesin :D
  2. Süslü Melekler İçin Süslü Şemsiyeler

Süslü Melekler İçin Süslü Şemsiyeler

süslü şemsiyeler şemsiye modelleri 2012 şemsiye modelleri resimleri için yazımıza buyrun arkadaşlar ben süsü severim arkadaş benim herbirşeyim süslü olsun mu diyorsunuz :D:D ozaman size süslü şemsiye modellerini tanıtmaktan büyük bir mutluluk duyacağım melekler :D:D valla bu şemsiyeyi alacaksın yağmur botlarınıda çekeceksin pek bir havalı olur öğle değil mi :D:D işte bir birinden süslü...
  3. süslü kapılar için modeller

süslü kapılar için modeller

Kapı süsleri kapı süsleri modelleri.Evimize daha girmeden güzel görünmesini isteriz o yüzden sülemeye kapılarımızdan başlarız bazı kapılarda çiçekler bazısında böcekler hertürlü süslemişizdir kapılarımızı Meleklerim gelin bide burdaki modellere bakalım.
  4. Yılbaşında Tırnaklarınız Altın Parlaklığıyla Işıldasın

Yılbaşında Tırnaklarınız Altın Parlaklığıyla Işıldasın

Bu konu; pastel altın renkleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yılbaşı gecesi için şimdiden planlar yapmaya başlamışsanız haftasonundan başlamak üzere alışverişe çıkmanız da kesindir. Yılbaşı için kıyafetiniz olsa bile ufak tefek aksesuar ve makyaj malzemesi alışverişleri kaçınılmazdır. Pastel oje yılbaşı şıklığınızı tamamlamak üzere sizlere harika altın parlaklığını...
  5. Yılbaşına Özel Tırnak Oje Süslemeleri

Yılbaşına Özel Tırnak Oje Süslemeleri

2015 yılını acısı ve tatlısı ile geride bırakıp yepyeni bir yıl olan 2016 yılına girmemize artık sayılı günler kaldı. Yılbaşını farklı eğlence mekanların da grimeyi planlayanlar için özellikle bayanlara özel aksesuar, giyim ve makyaj konusun da ince eleyip sık dokuma günleri de yaklaştı. Yılbaşına özel bir tasarım sergilemek istiyorsanız bu işe tırnaklarınızdan başlayabilirsiniz. Dikkat çekici...

Sayfayı Paylaş