gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Yılbaşı kokteylleri nasıl hazırlanır ?

Konu, 'Yemek Tarifleri' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

yılbaşı kokteylleri nasıl hazırlanır,yılbaşı kokteyl tarifleri,yılbaşı kokteylleri nasıl yapılır, yılbaşı kokteyl tarifleri koktyl.jpg

BRANDY AĞIRLIKLI
    Morning Glory

Malzemeler:
    30 ml Brandy
    15 ml portakallı Curacao
    15 ml saf limon suyu
    Az miktarda Angustura Bitter
    Az miktarda Pernod
    Buz

Hazırlanışı: Bütün malzemeleri shaker’a koyup karıştırdıktan sonra içkiyi servise sunabilirsiniz. Garnitür olarak limon kabuğu seçin.

ŞAMPANYA AĞIRLIKLI
    Mimosa

Malzemeler:
    30 ml taze portakal suyu
    10 ml Curacao (Portakal Rengi)
    Soğuk şampanya

Hazırlanışı: Curacao ve portakal suyunu bardağa boşaltın, daha sonra üstünü şampanya ile tamamlayın. İçine bir dilim portakal ilave edin. Garnitür olarak da portakal kabuğu seçmelisiniz..

VOTKA AĞIRLIKLI
    Bloody Mary

Malzemeler:
    30 ml votka
    120 ml domates suyu
    Tuz ve karabiber
    10 damla Tabasko sosu
    10 damla Worcestershire sosu
    10 damla limon suyu
    Buz

Hazırlanışı: Önce votka, sonra sırasıyla tuz, biber, Tabasko sosu, Worcestershire sosu, limon suyu ve buzları bardağa koyup özel kokteyl kaşığı ile karıştırın. Daha sonra üstüne domates suyu ekleyip tekrar karışıtırın. Garnitür olarak kereviz sapını kullanın...

SHERRY AĞIRLIKLI
    Sherry Flip

Malzemeler:
    60 ml krem Sherry
    1 yumurta
    Buz

Hazırlanışı: Blender’da köpürünceye kadar karışıtırın ve servis bardağına koyun. Garnitür olarak tarçın ve hindistan cevizi kullanın.

Yılbaşı kokteylleri nasıl hazırlanır ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Poğaça hamuru nasıl hazırlanır?

Poğaça hamuru nasıl hazırlanır?

Poğaça hamuru nasıl hazırlanır? Kızlar ben poğaçaya bayılıyorum ve sıcakken seviyorum bir karar aldım artık evde kendim yapacam ama nasıl yapılır bilmiyorum. acaba Poğaça hamuru nasıl hazırlanır? Lütfen yardım edin.
  2. afiş nedir, nasıl hazırlanır

afiş nedir, nasıl hazırlanır

afiş nedir, nasıl hazırlanır? arkadaşlar bu konuda bana bilgi ve yardımcı olursanız çok minnet kalırım.
  3. Yaş Tarhana Nasıl Hazırlanır ?

Yaş Tarhana Nasıl Hazırlanır ?

Bu konu; yaş tarhana nasıl yapılır hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Eylül ayı kışlık hazırlıkların en yoğun olarak yapıldığı aydır. Çıkış zamanına göre yapılan reçellerin, marmelatların yanısıra artık azalmaya başlayan lezzetli domateslerden, kırmızı biberlerden kışlık konserveler, salçalar yapılır. Kışlık kahvaltılık ezmeler yapılır. Kışın soğuğunda ilaç gibi gelen...
  4. Evlilik Sözleşmesi Nasıl Hazırlanır?

Evlilik Sözleşmesi Nasıl Hazırlanır?

evlilik sözleşmesi, evlilik anlaşması, evlilik sözleşmesi nasıl yapılır Sevgili melekler, son yıllarda özellikle ünlüler arasında hayli yaygın olan evlilik sözleşmesi hakkında bilmeniz gerekenleri aşağıdaki makaleden sizlere sunuyor, evlilik sözleşmesi nasıl yapılır ayrıntılı bilgiler veriyoruz... Bu konuda bir avukatın yardımına ihtiyaç vardır. Avukatınız size hangi konuları...
  5. 2015 yılbaşı  masası nasıl hazırlanır?

2015 yılbaşı masası nasıl hazırlanır?

yenil yıl sofrası,yenil yıl sofra düzeni,yıl başı gecesi sofra düzenleme,yılbaşı gecesi için sofra düzeni nasıl olmalı,yıl başı gecesi masa düzenleme hakkında bilgiler Yılbaşını evde ailenizyada dostlarınızla keyifli bir masada geçirmek isteyenler masa düzeni hakkında bir fikriniz yoksa yazımızı dikkatlice okumanızı tavsiye ediyoruz.Yeni bir yıla girerken sofranız size ve misafirlerinize...

Sayfayı Paylaş