gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yılbaşı kutlama mesajları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

2012 yılbaşı için kutlama mesajları ve sözleri lazım arkadaşlarım şimdiden mail atmak lazım varmı acaba sitemizde teşekkür ediyorum herkesin yeni yılını şimdiden kutluyorum sağolun...

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

yılbaşı kutlama mesajları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. YILBAŞI mesajları

YILBAŞI mesajları

YILBASI Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle...Nice mutlu yıllara. » Görüyorum. Bu yıl yaşamında büyük değişikler olacak. Bol bol gezecek, okuyacak, film izleyecek, kendine vakit ayıracaksın. Not: Gönderen patronun, kovuldun. » İşte sonunda buldum. Neyi mi? Sana gönderebileceğim dostluğumuzun, yeni yılda da devam edeceğini anlatabilecek sıcacık bir yeni yıl...
  2. Bayram Kutlama Mesajları

Bayram Kutlama Mesajları

BAYRAM KUTLAMALARI Küskünlerin barıştığı, sevenlerin kavuştuğu, yine mutlu, yine umutlu nice bayramlara... » Binlerce çiçek var ama gül başka, milyonlarca insan var ama dost başka, 365 gün var ama bugünler başka.. Bayramınız mübarek olsun..! » Yine şarkılar bir başka çalıyor, gözlerim sizleri arıyor, ben ve tüm kalbim, bayramınızı en içten dileklerle kutluyorum.. » Mutluluğun...
  3. Yılbaşı Kutlama Sözleri

Yılbaşı Kutlama Sözleri

2012 yılbaşı kutlama sözleri mesajları burada meleklerim. 2012 yılbaşında sevdiklerinize akrabalarınıza mail yada cep telefonu yardımı ile mesaj gönderebilirsiniz kızlar. Şimdi sizler için güzel şekilde hazırlanmış sözleri sunuyoruz. Yeni yılda hayatı tutabilmek, sevgiyi kaçırmamak, keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine. Mutlu Yıllar!...
  4. 2014 Yılbaşı Kutlama Mesajları

2014 Yılbaşı Kutlama Mesajları

2014 yılbaşı mesajları, yılbaşı mesajları 2014, 2014 yılbaşı sözleri Sevgili melekler, 2013 yılını bitirip, 2014 yılına gireceğimiz gece tüm sevdiklerimize yollayabileceğimiz, harika yılbaşı kutlama mesajlarını sizlerle paylaşmak istiyoruz. ERlbetteki bir telefon etmek daha iyi ancak herkese telefon edemeyeceğinizi düşünerek gönül alma babında birer mesaj yollayabileceğinizi düşündük ve...
  5. 2016 Yeni yıl kutlama mesajları

2016 Yeni yıl kutlama mesajları

Yeni yıla sayılı günler kala sevdiklerinize etkileyici yeni yıl kutlama mesajları yollamak istiyorsanız sizler için seçtiğimiz en güzel en yeni yeni yıl mesajlarını incelemenizi öneriyorum.2016 ya damgasını vurucak en güzel yeni yıl mesajlarımız ♥ 2016 Yılının En Güzel Saatleri Sizlerle Olsun, Tek Derdiniz Mutluluk Olsun... ♥ Her Yeni Yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin...

Sayfayı Paylaş