gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

yılbaşı süsleri

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

yılbaşı süsleri yılbaşı süsleri nasıl yapılır resimleri [​IMG] [​IMG]

yılbaşı süsleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yılbaşı süsleri

Yılbaşı süsleri

yılbaşı süsleri yapımı
  2. Yılbaşı ..

Yılbaşı ..

Yılın sonuna geldiğimiz bu günlerde, mağazalar da bizler gibi çoktan yılbaşı atmosferine kendilerini kaptırmışlar. Işıl ışıl süslenen vitrinlere kocaman indirim yazıları asılmış, alışveriş delisi müşterilerini bekliyorlar. Yılın son günlerinde yapılan bu indirimler, parti hazırlığı içinde olanlara da büyük fırsatlar sunuyor. Yılbaşı gecesi nereye gideceğinize karar verdiyseniz geriye elbise...
  3. Yılbaşı Kapı Süsleri

Yılbaşı Kapı Süsleri

yılbaşı kapı süsleri 2011′e merhaba demeye sayılı günler kaldı.Evinizde yışbaşı dekorasyonuna önem veriyorsanız yeniyıl kapı süslerinden ilham alıp sizde yapabilirsiniz.Kapınıza asacağınız kırmızı ve yeşil renklerde ki süsler evinizde yeniyıl coşkusunun olduğunu haber verecektir.
  4. Yılbaşı süslerini çekmecelerden çıkarıyoruz meleklerim

Yılbaşı süslerini çekmecelerden çıkarıyoruz meleklerim

Yılbaşı ağacı süsleri Ağaç süsleri ile dekorasyon Yılbaşında ağaç süsleme bizde çok yaygın değilse de yine de yapanlarınız vardır meleklerim. Benim ağaç koyacak ve saklayacak yerim yok. Ama annem her yıl süsler. Süslerde çekmecelerde durur yeni yıla kadar. İşte o süslerin çekmecelerden çıkma vakitleri geldi. Çünkü yılbaşı süsleri artık kalıcı dekorasyon objesi oluyor. Buyrun meleklerim...
  5. Yılbaşı Süsleri ve Yılbaşı Ağaçları Girişimim

Yılbaşı Süsleri ve Yılbaşı Ağaçları Girişimim

Arkadaşlar melekler mekanı üyesi olarak yılbaşı süsleri, yılbaşı çam ağacı süslemeleri satan ledmanya firması ortaklarındanım, 2015 yeni yıl süsleri, dekoratif süslemeler ve yılbaşı ağacı alacak olan arkadaşların desteklerini bekliyorum. Hepinize kucak dolusu sevgiler..

Sayfayı Paylaş