gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

yılbaşı yaklasıyor..

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: yılbaşı yaklasıyor..
    emeğine sağlıkk:26:süperler

yılbaşı yaklasıyor.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yılbaşı Pastaları

Yılbaşı Pastaları

yılbaşı pastaları yilbasi pastalari yilbaşi pastalari yılbası pastaları yılbaşıpastaları Yılbaşı Pastası Onbeş Kişilik Hazırlama Süresi 25 Dakika Pişirme Süresi 35 Dakika Malzeme Listesi 1 paket vanilya 1 paket kabartma tozu 8 adet yumurta (oda sıcaklığında bekletilmiş) 6 su bardağı un 4 su bardağı tozşeker 2 su bardağı sıvıyağ 1 su bardağı ılık süt Keki ıslatmak için;...
  2. YILBAŞI mesajları

YILBAŞI mesajları

YILBASI Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle...Nice mutlu yıllara. » Görüyorum. Bu yıl yaşamında büyük değişikler olacak. Bol bol gezecek, okuyacak, film izleyecek, kendine vakit ayıracaksın. Not: Gönderen patronun, kovuldun. » İşte sonunda buldum. Neyi mi? Sana gönderebileceğim dostluğumuzun, yeni yılda da devam edeceğini anlatabilecek sıcacık bir yeni yıl...
  3. Yılbaşı süsleri

Yılbaşı süsleri

yılbaşı süsleri yapımı
  4. Yılbaşı Organizasyonu

Yılbaşı Organizasyonu

Sevdiklerinize en güzel yılbaşını yaşatmak istiyorsanız bu konuda Can organizasyon dan yardım alabilirsiniz kaliteli hizmet veren organizasyon şirketi hakkında sizlere bilgiler vermek istiyorum Yer: Can Organizasyon Adres: adatepe - küçükyalı Tarih: 31 Aralık 2009 Saat: 8:00 pm - 5:00 am Telefon: 05326957002 Fiyat: 2000 İletişime Geçilecek Kişi: Toygun Can Email:...
  5. Yılbaşı ..

Yılbaşı ..

Yılın sonuna geldiğimiz bu günlerde, mağazalar da bizler gibi çoktan yılbaşı atmosferine kendilerini kaptırmışlar. Işıl ışıl süslenen vitrinlere kocaman indirim yazıları asılmış, alışveriş delisi müşterilerini bekliyorlar. Yılın son günlerinde yapılan bu indirimler, parti hazırlığı içinde olanlara da büyük fırsatlar sunuyor. Yılbaşı gecesi nereye gideceğinize karar verdiyseniz geriye elbise...

Sayfayı Paylaş