gebe
  1. kapicininbitlikizi

kapicininbitlikizi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    25
    Ödül Puanları:
    18

yılbaşına kadar kampa girmeye ne dersiniz kızlar ???

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında kapicininbitlikizi tarafından paylaşıldı.

haba kızlar ne var ne yokkk yılbaşı geliooo yenilenmek süper olur değil miii [​IMG]
    Yeni bir yıla nasıl girersekkk devamı da öle gelirmis öle der eskiler [​IMG]

Eeeee ne duruoruz o zaman yenilenme zamanı geldi çattı [​IMG] bnmle beraber 4.5 haftalık yenilenme ve zayıflama kampına girmek istermisiniz [​IMG]

Burada olmak isteyenler hedefleri ile beraber nicklerini yazsınnn lütfen

KURALLAR ;

Düzenli olarak her gün menüler yazılacak .
    takımda olan tüm arkadaşların menüleriii değerlendirilecek.VE Eksik yada fazlalıklar sölenecek .

umutsuzluk içeren sözcükler kullanılmayacak aksine bizi kamçılayacak sözler sölenecekk tam destek hep destek yani [​IMG]
    Kararlı olunacak.
    Mümkün oldukça sporlar aksatılmayacakkk en azından evde mekik dans leslie gibi basit şeyler yapılacak.

Ve mutlaka ama mutlaka günde 1,5 lt su içilecek
    Bitki çaylarıı ihmal edilmeyecekk
    Belirlenecek bir gün ve saat aralığında tartılıp kg ler bildirilecek.
    Kampa gelecek arkadaşlar şimdiden hoşgelmişler [​IMG]
    Sabır Acı Meyvesiii tatlı diorum ve şimdilikk köşeme çekiliorum arkadaşlar herkese bol şans

FiRaRi_MeLeK ve ASİMELEK bunu beğendi.
  2. jupiter

jupiter Forum Okuru

heee ben istiyom verem kilo ama kurallarinda cok zor lo evde tarti yok nasi tartilamda yazam yok cay yok su ooooooo :D:D

kapicininbitlikizi bunu beğendi.
  3. kapicininbitlikizi

Beğenilen Mesajlar:
    25
    Ödül Puanları:
    18
    jüpitercimmm malesef emek olmadan yemek olmuoo cnm yaaa istersen bir tartı bulup tartılabilirsinnnn ve sen bence bunu yapabilirsinnn neden sende çıtırr olmayısın istediğin tüm kıyafetleriii rahatca giymeseyesin kiii sadece bunun için bile uğraşmaya değmez mii sence ?? :slm:

4. jupiter

jupiter Forum Okuru

deger tabi loo :D:D temem ama sürekli dime baa tartil deyi eczacidan laf yimeyekk varim la yaz beni listeye :D:D gaza geldim hahaha :muz::muz: ohh ohhh

5. kapicininbitlikizi

Beğenilen Mesajlar:
    25
    Ödül Puanları:
    18
    yaniii haftada bir gün mecbur cnmm malummm tartı günü olacak yapabilirmisin bunu :kiamam: ayrıca kg ni boyunu ve hedefini de bilmemiz lazım cnm :)

6. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    aaa güzel fikirmiş bak benim kilom yok 53 kiloyum ama 48 e inmek istiyorum ben kampa gireceğim ama çalıştığım için öle aşırı diyet listesi yapamayacağım sadece yediklerimden kısıcam ekmeği azaltıcam bol su içicem vs :D:D ben seninle kamptayım canım :)

7. kapicininbitlikizi

Beğenilen Mesajlar:
    25
    Ödül Puanları:
    18
    peki bakalımmm ama düzenli uymak gerek bu kampa cnm yoksaaa bi anlamı kalmaz jüpiterden deee uyabilirim cvbını almam gerek

8. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    kurallar basitmiş ama benim diyete ihtiyacım yok 50 kiloyum zaten çokda zayıflamak istesem hastanelik olurum:utan:arada uğrarım kim ne kadar zayıflamış diye:çapkın:

kampında hayırlı olsun cnm :ehi:

9. kapicininbitlikizi

Beğenilen Mesajlar:
    25
    Ödül Puanları:
    18
    sağolsun melek moderatörler beni yanlız bırakmadıııı :sobe:

yılbaşına kadar kampa girmeye ne dersiniz kızlar ??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Okyanus Ne Kadar Derindir?

Okyanus Ne Kadar Derindir?

Dünyanın en derin okyanusu Pasifik okyanusu'dur. 4.637 metredir. Ve en derin noktası ise Marina Çukuru 11.033 metredir. Dünya'da En Hızlı Koşan Kuş Hangisidir? Dünya'daki en hızlı uçan kuş kartaldır.. Bazı kartallar, havada inanılmaz bir sürat yaparak aşağıya doğru inişe geçerler. Bu dalış esnasında saatte yaklaşık 322 km. hız yaparlar. Büyük kartallar avlarına çok hızlı çarparlar.
  2. 2012 yılbaşı ikramiyesi ne kadar

2012 yılbaşı ikramiyesi ne kadar

Milli Piyango İdaresi, yılbaşı özel çekilişinin büyük ikramiyesini belirledi. Yılbaşı özel çekilişinde büyük ikramiye olarak 1 adet 40 milyon lira verilecek. Yılbaşı özel çekilişinde rekor ikramiye olarak 40 milyon lira verecek talih kuşu, ayrıca 1 adet 5 milyon lira, 1 adet 1 milyon, 10 adet 500 bin, 50 adet de 100 bin lira dağıtacak. TAM BİLET 36 LİRA Milli Piyango İdaresinin Merkez...
  3. Yılbaşında büyük ikramiye ne kadar ?

Yılbaşında büyük ikramiye ne kadar ?

En büyük ümidim yılbaşı milli piyango çekilişi :D Büyük ikramiye ne kadar bilginiz varmı ?
  4. 2013 yılbaşında çeyrek bilet fiyatları ne kadar ?

2013 yılbaşında çeyrek bilet fiyatları ne kadar ?

Bu yılbaşı şeytanın bacağını kıracağım, biliyorum :D Çeyrek bilet alacağım ve fiyatını öğrenmek istiyorum..
  5. Yılbaşı Bilet Fiyatları Ne Kadar 2015

Yılbaşı Bilet Fiyatları Ne Kadar 2015

yılbaşı bilet fiyatları, yılbaşı bileti ne kadar, yılbaşı bilet fiyatları ne kadar olacak 2015 Milli piyango yılbaşı özel çekilişine geri sayım başladı. Yılbaşına özel olarak basılıp çekilen bilet fiyatlarıda belli oldu. Buna göre yılbaşı 2015 yılbaşı bilet fiyatları şöyle;) Milli Piyango yılbaşı özel çekilişi 31 Aralık 2014 tarihinde noter huzurunda yapılacak. Yılbaşı özel çekilişinin...

Sayfayı Paylaş