gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yılbaşında murat boz nerede 2012

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

arkadaşlarım yılbaşında murat boz nerede sahne alıyor 2012 de teşekkürler.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Murat Boz 2012 yılbaşında Maslak Refresh The Venue 'de sahne alacak.

Bilet Fiyatları
    Normal Giriş: 68 TL (Sınırsız Yerli İçki – İndirimli Dönem Biletidir)
    Vip – Sahne Önü: 89 TL (Sınırsız Yerli İçki – İndirimli Dönem Biletidir)

Kapı Açılış: 22:00

Kategori: Club

Adres: 100. Yıl Oto Sanayi Sitesi AOS-52 Çömlekçi Sokak No:30 Maslak / İstanbul

yılbaşında murat boz nerede 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Murat Boz Kimdir?Murat Boz Biyografisi

Murat Boz Kimdir?Murat Boz Biyografisi

murat boz kimdir murat boz kim otobiyografisi biyografisi biyografi 07.03.1980 yılında Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde dünyaya geldim. İlk ve ortaokul öğrenimimi yine burada tamamladıktan sonra 1995-96 eğitim öğretim yılında istanbul anadolu güzel sanatlar lisesi özel yetenek sınavını kazanarak eğitimime İstanbul'da devam etmeye başladım. Bu dönem içerisinde Atatürk Kültür Merkezi,...
  2. Murat Boz - Para Yok

Murat Boz - Para Yok

Bu ara kendime gelemiyorum İşe güce aklımı veremiyorum İpin ucu kaçtı bulamıyorum An geliyor çıldırıyorum… Aşk hayatım çok karışık Ama kalbim buna önceden alışık Benim İçin hala bir ışık Varmı acaba bilemiyorum.. Adam olamadı bir tutunamadı Yolu bulamadı da kayboldu Zaman çabuk geçti yakalayamdı Eş dost hepsi yalan oldu… Şans yok cepte para yok Ev araba yok, yok Allah yok Boşver akışına bırak...
  3. Murat Bozun yeni klibi

Murat Bozun yeni klibi

murat boz yeni klip 2011 şarkıları klipleri atlı klibi görüntüleri resimleri haberleri burada arkadaşlar. Genç kızların sevgilisi yakışıklı şarkıcı Murat Boz "Habersiz geçivermiş yıllar dün gibi hatıralar" diyerek, Murat Boz şarkıları ile kalbimize dokunan ünlü şarkıcının yeni klibi at üzerinde olacak Melek'lerim:) Atlı klibi için binicilik dersleri alan Murat Boz'un at üzerinde ki...
  4. 2012 yılbaşında ünlüler nerede çıkıyor

2012 yılbaşında ünlüler nerede çıkıyor

2012 Yılbaşında hangi ünlü nerede Yılbaşında Hangi Sanatçı Nerede 2012 yılbaşında ünlüler nerede 2012 2012 yılbaşını dışarıda geçirmek isteyen meleklerimizin ( özellikle istanbul ) ünlülerin nerede sahne alacakları hususunu bilmeleri gerektiğini düşünüyoruz. İşte 2012 yılbaşında ünlülerin nerelerde sahne alacakları ile ilgili bilgiler. 2012 Yılbaşına sayılı günler kala sanatçılar yeni yıl...
  5. Murat Boz Dance Mix 2012 Albüm Tanıtımı Burada

Murat Boz Dance Mix 2012 Albüm Tanıtımı Burada

murat boz 2012 murat boz 2012 remix murat boz dance mix Sevgili melekler, şimdiye kadar çıkardığı şarkılardan 14ünün remixiyle bir albüm yapan Murat Boz müzik marketlerde yerini aldı. Dokuz Sekiz Müzik etiketiyle sunulan albümde son dönemdeki en sevilen Murat Boz şarkıları, Gürsel Çelik, Ozan Çolakoğlu, Erdem Kınay, Kıvanç K., Ozan Doğulu, Uğur Kirik, Cihat Uğurel gibi Türkiye'nin en...

Sayfayı Paylaş