gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Yılbaşında Sevgilime Ne Hediye Alabilirim ?

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu yılbaşında sevgiliye hediye hakkında bilgiler vermektedir.,
    Sevgili melekler, yılbaşı yavaş yavaş yaklaşıyor. Eğer yılbaşında hediye alma adetiniz ve bir de sevgiliniz varsa sizi şimdiden bir telaş almıştır. Doğumgünü ya da yıldönümlerinin haricinde yılbaşında da küçük bir hediye bekler sevgililer. Biz de bunu düşündük ve yılbaşı için sevgilinize ne hediye alabileceğiniz konusunda bir araştırma yaptık..

Her güne Bir Aşk Mesajı Kutusu: Ayrı kalk şeklinde ki kağıtlara yazılmış güzel cümleler, tam 30 tane, 1 aylık.

Seni Seviyorum Kavanozu:İçinde küçük kağıtlara yazılmış seni seviyorum yazılarıyla dolu şiirn bir kavanoz.

Çikolata Kutulu Ayıcık:İçi ağzına kadar dolu kalp şeklinde bir kutucukla birlikte şirin bir ayıcık.

Aşkıma Birincillik Ödülü:Camdan 1 sayısı şeklinde yapılmış ve üstünde güzel bir cümle yazan minik ödül heykeli.

Sihirli Kupa:Bir fincan çay ya da kahve keyfi için bir çift şirin kupa.

Kişiye Özel Amerikan Servis:Üzerinde isim ve şirin bir çizim bulunan amerikan servis.

Aşkıma Kırk bir kere maşallah kutusu:İçinde sevgilinizle resimleriniz ve nazar boncukları ile dolu bulunan şirin bir kavanoz.

Yılbaşında Sevgilime Ne Hediye Alabilirim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevgilime İlginç Hediye Ne Alabilirim?

Sevgilime İlginç Hediye Ne Alabilirim?

sevgilime ne alabilirim sevgilime ilginç hediye sevgilime ne alsam Sevgililer gününe az kaldı melekler :) Tabi eğer sevgiliniz varsa hediye araştırması çalışmalarına da başlamışsınızdır. Bu sene ona her zaman ki klasik hediyelerden vermek istemiyor olabilirsiniz. O zaman size şöyle ilginç bir hediye lazım :D:D Aşağıda ki fikirleri gözden geçirmeye ne dersiniz ? :) Fikir 1: Şişedeki...
  2. yılbaşında sevgilime ne hediye alsam ki ?

yılbaşında sevgilime ne hediye alsam ki ?

Yılbaşında sevgilimi dışarı çıkaracağım ve opna şık bir hediye almak istiyorum ama ne alacağım bilemedim. Yine mi parfüm ? Değişik fikri olan var mı acaba ?
  3. Kızlar sevgilime yılbaşında ne hediye alsam ?

Kızlar sevgilime yılbaşında ne hediye alsam ?

Kızlar, yılbaşı için erkek arkadaşıma sürpriz yapmak istiyorum. Daha önce ona yılbaşı kutlaması istemediğimi söyledim ama sürpriz yapacam ve hediye alacam ne alsam acaba, fikir verin bana ne olur :D
  4. Sevgilime ne hediye alabilirim ? Yardııııııım

Sevgilime ne hediye alabilirim ? Yardııııııım

Ya ben az öncede bi konu açtım aba bu sevgilime ne hediye alsam konusunda hala bana bir cevap gelmiş değil lütfen bana ilginç ve bir o kadar da onu ne çok sevdiğimi gösteren bir hediye önerisinde bulabilirmisiniz kızlar. Erkek arkadaşıma ne alsam kı bana yardım ediiiiiiiiiiiiiiiiiiiin :S
  5. Eşime, Sevgilime Sevgililer Gününde Ne Hediye Alabilirim?

Eşime, Sevgilime Sevgililer Gününde Ne Hediye Alabilirim?

sevgililer günü hediye önerileri, sevgililer günü hediyesi, sevgililer gününde ne alınır Belki yeni bir sevgiliniz var, belki de artık eşinize yıllardır hediye almaktan artık ne alacağınızı bilmez bir durumdasınız. Bay ya da bayan farketmez, bu makalemiz, sevdiğine hediye seçmekte zorlanan herkes için yazıldı. Kadınlara hediye ve erkeklere hediye önerilerimizle aşağıdaki makalede...

Sayfayı Paylaş