gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yıldıray Şahinler kimdir

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

yıldıray şahinler kimdir, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, haberler, filmleri, dizileri, resimleri, hayatı, biyografi, biyografisi
    Ünlü dizi ve sinema oyuncusu Yıldıray Şahinler hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda sizlerle Melek'ler...

Yıldıray Şahinler, (doğum 1968 İstanbul) tiyatro ve sinema sanatçısı.
    Uzun süre İstanbul Şehir Tiyatroları'nda görev aldı. Çıkmaz Sokak Çocukları, İlk Gençliğim, Askerlğim, Belden Aşağı Vurmak, Gılgameş, Op'la Zo'nun Dramı gibi pek çok oyunda rol aldı. Şehir Tiyatrolarında Suç ve Ceza'da Razumihin rolünü oynadı. Salı Ziyaretleri'ndeki oyunu ile Afife Jale Tiyatro Ödülleri ve Sadri Alışık Ödülleri'nde en iyi erkek oyuncu ödülünü kazanmıştır.
    Geniş kitlelerce tanınması Gülşen Abi adlı televizyon dizisindeki Nejat tiplemesiyle olmuştur. Serdar Akar'ın yönetmenliğini yaptığı Lale'de bir Azize ile içiçe bir film olan Gemide isimli filmin başrol oyuncularından biridir.
    2007 yılı başında İstanbul Halk Tiyatrosu adlı tiyatro grubunun kurucuları arasında yer almıştır. Bu tiyatronun ilk oyunu olan Can Tarlası adlı oyunda rol aldı.

Filmler

1998 Laleli'de bir Azize
    1998 Gemide

Diziler

1989 Ayaşlı ve Kiracılar
    1993 Son Söz Sevginin
    1993 Hastane
    1995 Gülşen Abi
    1995 Oğlum Adam Olacak
    1998 Yerim Seni
    2002 Tİ Show
    2002 Anne Babamla Evlensene

Yıldıray Şahinler kimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kimsin

Kimsin

Usul usul aralanır gözkapaklarım..... Baykuşun biri yakar yeşillerini,"günaydın,gece oldu"der,eyvallah, derim. Odaları dolaşan ıssızlık,bana uğramadan geçer,karşımda uyuyan denizin derinlerinden. -Issızlığa bulanacak kadar ussuz ve kalabalık değilim henüz...-ağaçlarım var,iki kapak arasında büyüyen,sen varsın,gecelerimi dilimleyen.. okumaya başlarım, jane tırmanır merdivenlerime,kör...
  2. çikolatalı K€K

çikolatalı K€K

MALZEMELER: 4 yumurta 1 su bardağı süt 1,5 su bardağı şeker 2,5 su bardağı un 4/3 bardak kakao 1 paket kabartma tozu 1 çay kaşığı karbonat ÇİKOLATA SOSU: MALZEMELER 1 su bardağı süt 50 gr tereyağı 3 dolu yemek kaşığı kakao 1 paket vanilya yarım su bardağı şeker KEK HAZIRLANIŞI.. bütün malzemeleri un hariç ekleyip karıştırıyoruz.en son unu ekleyip tekrar karıştıryoruz.(hamuru cıvık...
  3. kuma

kuma

Kuma (ortak) Rüyada üzerine bir kuma getirildigini gören kadin, hasta olur. Bu rüyayi bir erkegin görmesi, islerinin bozulacagina delildir. Bir rivayete göre kuma görmek, üzüntü ve kederle de tabir olunur. Bir baska rivayete görede: Rüyada kuma kadinlari görmek, hastaliga, zarara ve körlüge isarettir. Bazen de kuma görmek, kötü amele, sirlari açiklamaya, üzüntü ve ugursuzluga isarettir
  4. Demirci Yıldıray - Aşk Defteri

Demirci Yıldıray - Aşk Defteri

demirci yıldıray doktor demirci yıldıray aşk defteri aşk defteri hayatı yıllar önce kapatmıştım ben bu şkın defterini o yıllarda bırakmıştım çekmiştim içkiden elleririmi nezamanki seni karşımda gördüm açıldı küf tutan o aşk defteri nezamanki bana şöyle bir baktın cesaretim kırıldı içki tuttu ellerim beni terk ederken yemin etmiştin...
  5. Kimken kimse olmuşsun...

Kimken kimse olmuşsun...

İçinden çıkamadığım yollarda geçer oldu vaktim. Ve ben senden çıkıp başkasına gittiğime inandıkça, sana geri döner oldum. Meğerse senden başkasına gidemezmişim de kendimi kandırıp uyanır olmuşum. En büyük rüyamken, en geniş gerçeğim olmuşsun. Ertesi günün sabahında ne olacağını bilmeden harcadığım vaktimdin. Bir an mutlulukla hayal kurarken, o anın sonunda ağlar oldum. Göz yaşlarımı...

Sayfayı Paylaş