gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Yıldırım'dan Emre'ye anlamlı hediye

Konu, 'Çöplük' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Aziz Yıldırım, Emre Belözoğlu'nun imza törenine bizzat katılarak bu transfere ne kadar önem verdiğini gösterdi. Başkanın bir de hediyesi vardı.

Fenerbahçe Kulübü, daha önce anlaştığı İngiltere Premier Lig takımlarından Newcastle United'da oynayan milli futbolcu Emre Belözoğlu ile resmi sözleşme imzaladı.

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nın basın toplantı odasında düzenlenen ve kulüp başkanı Aziz Yıldırım ile genel sekreter Vedat Olcay'ın da hazır bulunduğu törende, 28 yaşındaki Emre kendisini 4 yıllığına sarı-lacivertli renklere bağlayan sözleşmeye imza attı.

İmza törenine 5 numaralı Fenerbahçe formasını giyerek katılan Emre Belözoğlu, törenin ardından stada geçerek, basın mensuplarına poz verdi.

Bu arada, başkan Aziz Yıldırım, Emre'ye Fenerbahçe Taraftar Kart'ı hediye ederken, basın mensupları imza törenine büyük ilgi gösterdi.

haber7.com

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Yıldırım'dan Emre'ye anlamlı hediye

Ben de hediyenin ne olduğunu merak ettim de bakayım dedim. Taraftar kartı mıymış :D Araba falan sanmıştım :D

Yıldırım'dan Emre'ye anlamlı hediye konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hediye

hediye

Ferahlığa, dostluk ve sevgiye, dargınların barışmasına, evlenmek amacıyla kız istemeye ve insanlar arasındaki dostluk ve uyumlu yaşamayı temin eden sebep ve vesilelere delalet eder.Birinden hediye almak; hayatınızda çok şanslı ve mutlu olacağınız anlamındadır. Birinden hediye aldığını görmek, aşk yaşamında hem de iş yaşamında şanslı ve mutlu olacağınızı haber verir. Rüyada birinden hediye...
  2. Alkışlar hadise'ye ödül emre'ye

Alkışlar hadise'ye ödül emre'ye

MTV AVRUPA MÜZİK ÖDÜLLERİ TÖRENİ'NDE TÜRKİYE'Yİ TEMSİL EDECEK SANATÇI ÖNCEKİ GÜN BELLİ OLDU. 6 Kasım'da Liverpool'da düzenlenecek MTV Avrupa Müzik Ödülleri Töreni'nde Türkiye'yi temsil edecek sanatçı önceki gün belli oldu. Düzenlenen partide Hande Yener, Hadise, Sagopa Kajmer, Hayko Cepkin ve Emre Aydın sahneye çıktı. Liverpool'da Türk müzik piyasasını temsil edecek sanatçı, geçen yıl...
  3. Anlamlı hediye

Anlamlı hediye

fatavatsız güzellerimizden olan şarkıcı Demet Akalın bir hayranına kolundaki bileziğini verdi..... ENGELLİ HAYRANINA BİLEZİK MERSİN'İN SİLİFKE İLÇESİ'NDE BU YIL 36'NCISI DÜZENLENEN ULUSLARARASI KÜLTÜR HAFTASI EKİNLİKLERİ KAPSAMINDA KONSER VEREN DEMET AKALIN, BEDENSEL ENGELLİ HAYRANI 14 YAŞINDAKİ KÜBRA ARICI'YA KENDİ KOLUNDAKİ BİLEZİĞİ HEDİYE ETTİ.... Silifkeliler Halk Eğitim Merkezi...
  4. anlamlı hediye

anlamlı hediye

Yaz keyfi programına katılan Niran Ünsal İle Kutsi ile yapılan söyleşiden kısa kısa kesitlerden bazıları....... KENAN ERÇETİNGÖZ'LE YAZ KEYFİ! KANAL 1’DE KENAN ERÇETİNGÖZ’ÜN SUNDUĞU ‘YAZ KEYFİ’ PROGRAMINA BU HAFTA KUTSİ VE NİRAN ÜNSAL KONUK OLDU. Niran Ünsal Deniz Seki'nin kaldığı cezaevinde konser vermesiyle ilgili 'Medyaya malzeme olsun diye yaptığım bir şey değil. Arkadaş olarak, insan...
  5. Aziz Yıldırım'ın Veda Mektubu

Aziz Yıldırım'ın Veda Mektubu

Son dönemde olan olayları görüyorsunuz meleklerim. Bu Fenerbahçe Spor Klübü başkanı Aziz Yıldırım şu anda hapisanede ve üstelik sağlık durumuda çok iyi değil. Bu olan olayların ardından Başkan Aziz Yıldırım Bir veda mektubu göndermiş. Şimdi sizlerle onu paylaşıyoruz. Aziz Yıldırımın yazdığı veda mektubu... Okurken insanın yüreği burkuluyor. Ben Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Spor Kulübü...

Sayfayı Paylaş