gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yildiz Harİtanizi Yorumlatarak Nelerİ ÖĞreneceksİnİz

Konu, 'Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

rüyamı yorumlatmak istiyorum yıldız haritası bakma yıldızlamaya bakmak rüya yorumlatmak istiyorum yıldızlama bakma 1- Siz kimsiniz, temel kişilik özellikleriniz neler? 2- İnsanlar sizi nasıl görüyorlar, çevrenize yansıttığınız imajınız nasıl?
    3-Sağlık durumunuz nasıl? Hangi hastalıklara yatkınsınız? Sağlığınız konusunda nelere dikkat etmelisiniz.?
    4-Maddi koşullarınız neler? Sahip olabileceğiniz maddi imkanlar neler ve bu konuda hangi zorluklarla karşılaşabilirsiniz.? Maddi imkanlarınızı arttırmak için neler yapmanız nasıl davranmanız doğru olur.
    5-Eğitim imkanlarınız neler? Eğitim yaşamınızda hangi zorluklarla karşılaşabilirsiniz ve nereye kadar gidebilirsiniz?
    6- Sahip olduğunuz yetenekler neler ve hangi potansiyellerinizi daha keşfedemediniz? Gizli yeteneklerinizi nasıl ortaya çıkartabilirsiniz.
    7-Ailevi ilişkileriniz nasıl ve ailenizin kişiliğiniz üzerindeki etkisi ne? İlerleyen yıllarda bu konuda neler beklemelisiniz?
    8-Yaşamınız boyunca karşınıza çıkabilecek en önemli şanslı etkiler nelerdir ve bunları nasıl değerlendirmelisiniz?
    9-Yaşamınız boyunca karşınıza çıkabilecek en büyük sorunlar nelerdir, bu konuda nasıl önemler almalısınız?
    10- İş yaşamınızda sizi neler bekliyor, kariyeriniz konusunda ne bekleyebilirsiniz? Daha başarılı bir kariyer yaşamı için neler yapmalısınız?
    11- Evlilik yaşamınızda sizi neler bekliyor? Sizin için doğru insan nasıl biri ? Evliliğinizde olabilecek önemli gelişmeler neler?
    12- Aşk konusunda şanslı mısınız? Sizi bu anlamda bekleyen en önemli olaylar neler?
    13- Sosyal yaşamda sizi neler bekliyor ve arkadaşlık konusundaki önemli olaylar neler?
    14-Seyahatler, entelektüel konular, grup aktiviteleri, beklentiler, gizli tehlikeler yada fırsatlar, ihanete uğrama riski, olabilecek beklenmedik olaylar....

Profesyonel bir astrolog tarafından yorumlanmış bir yıldız haritası için yaklaşık 7-8 saatlik bir çalışma gerekir. Ancak sonuçta eldeki veriler ışığında yukarıda anlatılan tüm konularda tutarlı tahminler yapılacaktır. Yıldız haritanızı yüz yüze yada uzaktan yorumlatabilirsiniz.

2. ezgisuuuu

ezgisuuuu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Yildiz Harİtanizi Yorumlatarak Nelerİ ÖĞreneceksİnİz
    nasıl olacak mesela siz bakıyomusunuz?

3. esnacr

esnacr Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

valla aslında bunu çok merak ediyorum ama nasıl veya kime yıldız haritasını çıkartıp yorumlatıcaz

4. ab121

ab121 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

evet ya ilginç bi olay

5. su.ay

su.ay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bende çok merak ediyorum.nasıl kim bakıyor acaba.yardımcı olurmusunuz

6. ayla

ayla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bende çok baktırmak istiyorum ama bi bakan yok kkii bakmak isteyen varsa biz hazırız baktırmaya

7. perize

perize Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    bande baktırmak istiyorum.kim bakıyor

8. rebelgirl16

rebelgirl16 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6

ben de baktırmak istiyorum ama 100-150 ytl tutuyormuş açıkçası değer mi bilmiyorum

9. goncafül

goncafül Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

yıldız haritamızı nasıl çıkarttıracaz bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim

10. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

Peki nasil olacak :S:S:S:S

11. Peaceful

Peaceful Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu bilgiler her yerde var da gönüllü bakanı bulmak zor

12. pelinezgi

pelinezgi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hiç baktrmadm baktrmak isterm açkcası

13. elanur35

elanur35 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    ben de çok baktırmak isterdim :)

14. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    ya banane bende istiyorum.. yaaa ....

Yildiz Harİtanizi Yorumlatarak Nelerİ ÖĞreneceksİnİz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Haritada Ülkelerin Yerlerini Bulun

Haritada Ülkelerin Yerlerini Bulun

ülkelerin yerlerini bulma oyunu linkte Flash'la hazırlanmış güzel bir Harita Bilmece oyunu var. Solda gösterilen ülkeleri mouse ile sağ taraftaki haritanın üzerine sürükleyin ve doğru yerlerini bulmaya çalışın. İyi eğlenceler, BURDAN İZLEYİN
  2. kuyruklu yildiz

kuyruklu yildiz

Kuyruklu yıldız Rüyada kuyruklu yıldız , büyük bir servet kazanacağınızın ve şansınızın açıldığını işaret eder. Yıldız ne kadar parlaksa servette o kadar büyük olur. Rüyada kuyruklu yıldız , büyük bir servet kazanacağınızın ve şansınızın açıldığını işaret eder. Yıldız ne kadar parlaksa servette o kadar büyük olur. Murattır ve kişinin tüm hayalleri gerçekleşecek ve imrenilecek duruma...
  3. Yildiz Modeli

Yildiz Modeli

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Astrolojide Doğum Haritasının Gizemi

Astrolojide Doğum Haritasının Gizemi

ücretsiz doğum haritası çıkarma ücretsiz yıldız haritası çıkarma doğum astrolog gizem Artık sadece burcunuzu ve yükseleniniz bilmek yetmiyor. Kişisel Yıldız Haritanızdaki yaşam evleri hakkında da bilgi sahibi olmak, astrolojiyle daha yakından ilgilenmenizi sağlayabilir. Bir doğum haritası 12 ye ayrılmış evlerden oluşur. Haritanızdaki on gezegen bu yaşam evlerinizden bir veya bir...
  5. Dini nasıl kimden öğreneceğiz

Dini nasıl kimden öğreneceğiz

Dini Kimden Öğreneceğiz Semerkand Dergisinde yer alan ve Taha Yıldız'ın yazdığı Dini kimden öğreneceğiz yazısın, biz de bu sayfamızda sizlerle paylaşıyor ve kesinlikle okuyun diyoruz Melek'ler. Aynı konuyla ilgili o kadar farklı kitaplar yazılıyor, televizyon programlarında hocalar öyle kıyasıya tartışıyorlar ki, dini bilmeyenlerin kafası karışıyor. “Peki, gerçek ne?” diye sormaya...

Sayfayı Paylaş