gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yıldız Masalı dizisine nazar Gökhan Özen merdivenlerden düştü

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

yıldız masalı dizisi gökhan özen merdivenlerden düştü ayağını kırdı sağlık durumu haberleri burada arkadaşlarım. Fox Tv ekranlarında yer alacak olan ve şu günlerde sıklıkla fragmanları dönen Yıldız Masalı dizisi başrol oyuncusu olan Gökhan Özen'e nazar değdi Melek'lerim. Yakışıklı şarkıcı Gökhan Özen merdivenlerden düştü, Yıldız Masalı dizisi öncesi yaşana bu olayda Gökhan Özen'in ayağı kırıldı Melek'lerim. Sağ ayağında çatlak oluşan Gökhan Özen'in ayağı 3 hafta boyunca alçıda kalacakmış. [​IMG]

Yakışıklı şarkıcıya geçmiş olsun diyor ve yeni dizisinde reyting rekorları kırması için başarısı bol olsun diyoruz:)

Meleklermekani.com

Yıldız Masalı dizisine nazar Gökhan Özen merdivenlerden düştü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökhan Özen - Can Yoldaşım

Gökhan Özen - Can Yoldaşım

Yalansız tek seni, tek seni sevdim Ben yanmayım söyle kimler yansın Şu yalan dünyada gerçeğim sendin Bu vedaya kalbim nasıl dayansın Çoktan kaybettiğim yarınlarımsın Yazık, ah yazık Hem sana hem bana, sevdamıza yazık Canyoldaşım, canyoldaşım Nerdesin nerdesin nerde Şimdi sensizim şimdi bomboş Senden kalanlarla başım dertte Canyoldaşım, canyoldaşım Nerdesin nerdesin nerde...
  2. Gökhan Özen - Buraya Kadar

Gökhan Özen - Buraya Kadar

Buraya kadar... Buraya kadar... buraya kadaaar... ooohhoooo ohhooooo ohhoo oohoo Su talihe sansa bak Yine kis görecegiz hatiralar yalanlar hep yalan gülecegiz düsün düsün belkide tüketip herseyimi sonunda sana uyanmayi birakip kendime gelecegim buraya kadar... buraya kadar... bütün olanlar buraya kadar... buraya kadar... buraya kadar... bütün olanlar buraya kadar... Su talihe sansa bak...
  3. Gökhan Özen - Aslında

Gökhan Özen - Aslında

Dön bir bak sessizce etrafına Seni sen yapan o duyguyu hatırla... Sahip olduğun herşeyin senden önce de Bir sahibi vardı bunu unutma Ayazda bir çocuk bana bakıyor neyleyim Şu kalbim taş değil ki, demir değil ki Çekip gideyim... Kalbindeki acıdan, Tükenmiş genç adam (gencecik kız ağlayan) Bak dinle tüm gerçeği, Sana kısaca özetliyeyim... Aslında yok gibi bazen Ama var fazlasıyla...
  4. Gökhan Özen - Amaan! Boşver

Gökhan Özen - Amaan! Boşver

Bak halime, bak aynada gördüğün zalime Billahi bir mutlu gün bilmedim Eller görsün hayrını, ben görmedim Şu dünyada aşktan yana mutlu olan var mı? Bin yıl sevsen beni sahte kalbinle, kâr mı? Şu alem bir araya gelse, bitti biten Boşver kalbim, boşver Amaaan! Boşver, yıllara boşver, aşklara boşver Aşklar gelir geçer Sen kalbine şans ver, gidene yol ver Kalbin elbet birgün yeniden sever
  5. Gökhan Özen - 'Birtanesi'sin

Gökhan Özen - 'Birtanesi'sin

Hesapsızca kitapsızca, Bir çocuğun masum Sevinçleri gibi günahsızca Yalansızca, dolansızca, Seni sevdim ben delikanlıca Ağır oldu içimde ödettiğin bu hasret Nasıl dersin �unut�, hiç tanışmamış farzet Unutmaya gücüm yok, sevgilim sen affet Gittiğin gün beni ölmüş farzet Ayrılamam can gibisin Ayrılamam herşeyimsin Terkediyorsan bilmelisin Sen bu kalbin, bir tanesisin

Sayfayı Paylaş