gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yildiz Modeli

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    Cevap: Yildiz Modeli

paylaşım için teşekkürler cnm[​IMG]

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Yildiz Modeli

bir örgü tekniği modeli öğrenmiş oldum teşekkürler adminim

Yildiz Modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yildiz Tİlbe Şarki SÖzlerİ

yildiz Tİlbe Şarki SÖzlerİ

ALDAT Aşk şarkıları söyledin Sevdin görünüp sevmedin Bir yansıma bir hayaldin Aslı bende övündüğün sevginin Rüzgarlı ateşin soğuk Bir son kez daha git çocuk Senin kalbin hiçkimsede Alışkanlığın yanıyor yüreğimde Senin kalbin hiçbir yerde Alışkanlığın yatıyor döşeğimde düşür dillere Dağıt ellere Masum sevdamı ihanetle harca Ve aldat gece gündüz aldat Olur olmaz aldat Aynen devam et ağlat...
  2. Sanal DÜnyanin Alternatİf Yildizi

Sanal DÜnyanin Alternatİf Yildizi

SANAL DÜNYANIN ALTERNATİF YILDIZI Türk popüler müziğine alternatif olarak yapılan müzikler, her geçen gün daha geniş kitlelere ulaşırken, son yıllarda internet mecrası kendi yıldızlarını yaratmaya başladı. Gurup Seksendört, İrem...vb...
  3. Sor  Yildiz Tİlbe

Sor Yildiz Tİlbe

SOR YILDIZ TİLBE Hiç bir sarki layik degil Hiç bir söz anlatir degil Dünya yansa mümkün degil Bu askin son sözü yokki Biter deme sonu yokki Senden kalan senin olan benim degil yalan yalan yalan Dün geç kaldik bugün erken Gençlik elden gitti oldu ziyan Sor gecelerden zor Sor gündüzlerden zor Sor kime istersen ögrenemezsin Sor yasadigimdan Sor rüyalarimdan Sor bilenlerden sor anlatamazlar Sana...
  4. kuyruklu yildiz

kuyruklu yildiz

Kuyruklu yıldız Rüyada kuyruklu yıldız , büyük bir servet kazanacağınızın ve şansınızın açıldığını işaret eder. Yıldız ne kadar parlaksa servette o kadar büyük olur. Rüyada kuyruklu yıldız , büyük bir servet kazanacağınızın ve şansınızın açıldığını işaret eder. Yıldız ne kadar parlaksa servette o kadar büyük olur. Murattır ve kişinin tüm hayalleri gerçekleşecek ve imrenilecek duruma...
  5. Gokyuzunde bir yildiz olsaydiniz hangi yildiz olurdunuz?

Gokyuzunde bir yildiz olsaydiniz hangi yildiz olurdunuz?

Eger gokyuzunde bir yildiz olsaydim Venus olurdum.Cunku,kendi ekseni etrafinda gunes sisteminde diger tum gezegenlerin aksi istikamette doner,bazen bende boyle aksi oluyorum.Herkez mersine giderken,ben tersine gidebiliyorum.:hasta: Bu arada Yunan mitolojisindeki Afrodit adini bu gezegenden almis. Siz hangi yildiz olurdunuz?

Sayfayı Paylaş